Kakání venku

36
24.5.16 13:03

Kakani venku

Holky preji pekny den. Dneska se mi stala takova zvlastni vec.Sla jsem s malou dcerkou (2 roky) nakoupit a kdyz jsme se vracely domu, tak najednou mala rika „mami bobek“.Myslela jsem si, ze se jen vycura, nekdy to tak rika a jen cura.Ale ona se opravdu vykakala.Tak jsem vysypala rohliky do tasky, posbirala papirovy uterky, bobek (ze to zlikviduju doma).Pochvalila malou, ze je sikovna a ze pujdem. Najednou se za nami ozvala nejaka pani, ktera nas ocividne sledovala:„No tak velka holcicka a nevydrzi domu.To je nejaky prasatko. Tytyty venku se nekaka.“No byla jsem trochu prekvapena, a nevedela jsem co rict. Zbalila jsem vyjukanou malou a sla pryc.Jak to delate, kdyz na vase prcky prijde velka potreba venku? Domlouvite jim, aby vydrzely domu? Domu jsme to mely tak cca 20 minut.To si myslim, ze by skoncilo v kalhotech. Jeste bych chtela rict, ze mi pak mala doma nechtela curat do nocniku, ze pani delala tytyty a chtela plenu. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
24.5.16 13:09

@gloorka Jednou jsem sbírala bobek i na dětským hřišti. Ještě že jsem měla mikroténový sáček. Stalo se to jednou. :roll: :D
Ale vzhledem k tomu, že za barákem mi ser. u psi a majitele to netrápí, si říkám, že ti co řeší potřebu cizích malých dětiček na veřejnosti mi můžou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2064
24.5.16 13:10

Jasně, že když se jí chce, jde venku. Obvykle mám nějaký pytlík od pečiva po kapsách nebo v kabelce, nosím mini balení vhlčených ubrousků a papírové kapesníky. Dvouleťáci často nosí plíny a neřeknou si, tvoje holčička je šikovná, u takhle malých dětí fakt nemůžeš čekat půl hodiny, než dojdete domů. Paní bych sjela, co je jí do toho, uklidila jsi, tak ať se stará o sebe. Holčičce bych vysvětlila, že když potřebuje, může jít i venku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
24.5.16 13:11
@gloorka píše:
Holky preji pekny den. Dneska se mi stala takova zvlastni vec.Sla jsem s malou dcerkou (2 roky) nakoupit a kdyz jsme se vracely domu, tak najednou mala rika „mami bobek“.Myslela jsem si, ze se jen vycura, nekdy to tak rika a jen cura.Ale ona se opravdu vykakala.Tak jsem vysypala rohliky do tasky, posbirala papirovy uterky, bobek (ze to zlikviduju doma).Pochvalila malou, ze je sikovna a ze pujdem. Najednou se za nami ozvala nejaka pani, ktera nas ocividne sledovala:„No tak velka holcicka a nevydrzi domu.To je nejaky prasatko. Tytyty venku se nekaka.“No byla jsem trochu prekvapena, a nevedela jsem co rict. Zbalila jsem vyjukanou malou a sla pryc.Jak to delate, kdyz na vase prcky prijde velka potreba venku? Domlouvite jim, aby vydrzely domu? Domu jsme to mely tak cca 20 minut.To si myslim, ze by skoncilo v kalhotech. Jeste bych chtela rict, ze mi pak mala doma nechtela curat do nocniku, ze pani delala tytyty a chtela plenu. :think:

Dělám to úplně stejně. Nosím s sebou sáček, bobek seberu a hodím do koše (jako když uklízíš po pejskovi). Mám jim chudákům nechat vyrvat bok? Malé dítě to podle mě s dostatečným předstihem nepozná a času na hledání WC nebo dojití domů moc není. Mimo byla podle mě paní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fashion_victim83

Me by se to taky nelibilo, je jasne, ze dite to asi nevydrží, ale videt na ulici curat deti je mi docela protivne, natoz kakat.Asi neni od veci nespěchat s odplenkovanim, pak ma dite totiz schopnost vědomě svou potřebu potlačit-tak jak dospěly, taky se nevydělá na chodník jen proto, ze se mu chce.

• Citovat
  • Upravit
a12
42434

8o pani bych poslala nekam, ja mam 2 letyho chlapecka a ted teprve bojujeme s curani, bobek zasadne do kalhot :lol: takze holcicka je moc sikovna. A s tim, ze doma chtela plenu, segra takhle dostala od kamaradky nekolik krabic sunaru, protoze ho koupili a pani u poklady taky nezapomnela zminit takova velka holcicka a jeste ma sunar.. no a holcicka uz ho taky nechtela :nevim: nechapu, ze maj nektery lidi potrebu se montovat do veci do kterych jim nic neni..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10365

Pani je krava, no, co vic rict. Mala je sikovna, ze ve dvou letech dokaze curat kakat venku, spousta deti chce jen doma..Nauc se spis propriste cumila odpalkovat a dcery se zastat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
24.5.16 13:12

Taky se nam to stalo, proste domu by to nestihl. Sebrala jsem bobek a bylo.Babu bych poslala nekam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26452

Mně se to nikdy nestalo, protože syn nekaká jinde než doma, ale jinak bych to řešila stejně, dítě utřela, bobek vyhodila do koše na psí bobky a paní bych oznámila, ať si hledí svého. Asi způsobem - poučovat cizí děti, to se nedělá, to by taková velká paní mohla už vědět - ty, ty, ty.
Přiznávám, že takoví přemoudřelci mi už pijou krev. Nemyslí to zle, ale jak neznají pozadí, tak často způsobí malér, který se dlouho napravuje.
PS: U nás jsou super pytlíky na psí bobky, mám jeden pod kočárem kvůli psovi a jak vidím, tak si ještě přidám do dalších zavazadel ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
59318

@gloorka čerstvý dvouleťák rozhodně dom nevydrží, když přijde potřeba, je to otázka pár vteřin.. takže bych spíš usměrnila paní… je zajímavé, že psi, po kterých nikdo neuklízí, nikomu nevadí a dítě jim vadí? No to čučim…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6766
24.5.16 13:13

Kašli na bábu, jsem na ní zvědavej, až jí za pár let povolí svěrač v autobuse cestou do Kauflandu.
Malou máš šikovnou, že si řekla, není s tím problém. Řekni jí, že ona to udělala dobře a paní asi neumí kakat do nočníku nebo záchodu, že se divila…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.5.16 13:13
@fashion_victim83 píše:
Me by se to taky nelibilo, je jasne, ze dite to asi nevydrží, ale videt na ulici curat deti je mi docela protivne, natoz kakat.Asi neni od veci nespěchat s odplenkovanim, pak ma dite totiz schopnost vědomě svou potřebu potlačit-tak jak dospěly, taky se nevydělá na chodník jen proto, ze se mu chce.

a ty si nikdy nezazila ze bys musela jit v prirode curat? 8o me teda xkrat a to nemam problem s udrzenim moci teda, jednou jsem musela jit i v parku za do krovi.. mela jsem se pocurat?

• Nahlásit
  • Citovat
4376
24.5.16 13:14

Paní bych poslala tam, odkud vychází bobek. Blběna.
Vyřešila jsi to naprosto skvěle, bobek uklidila, o nic nejde. Přeci nenecháš malou pokadit :roll: :roll:
Mě dcera vždy jen řekla, že chce čůrat, ale občas vytlačila i něco navíc, nosila jsem s sebou neustále vlhčené ubrousky a do toho sebrala a vyhodila. Jako co jiného?
Vsadila bych se, že ta „dáma“ půjde za hodinu venčit psa a ho.no po něm ani neuklidí.
Takže ji vůbec neřeš. Člověk v tom šoku má jen bradu u země a není schopen reagovat, ale snad se najde někdo, kdo ji odpálí do správných mezí, protože to bude ten typ, který se plete do všeho a vše komentuje :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina

Když mi malej (3,5roku) oznámí venku ze chce kakat, tak najdeme co nejrychleji kousek trávy a prostě se vykadi. Nevidím na tom nic špatného. Nosim s sebou pytliky co se do nich sbírají psi bobky, bobek i s ubrouskama seberu a vyhodim do smetí :D. Stává se nám to casto a nebudu riskovat, ze se mi pokadi než dojedeme domu nebo než najdeme záchod.

• Nahlásit
  • Citovat
11617
@fashion_victim83 píše:
Me by se to taky nelibilo, je jasne, ze dite to asi nevydrží, ale videt na ulici curat deti je mi docela protivne, natoz kakat.Asi neni od veci nespěchat s odplenkovanim, pak ma dite totiz schopnost vědomě svou potřebu potlačit-tak jak dospěly, taky se nevydělá na chodník jen proto, ze se mu chce.

Dospělý má tu schopnsost? Jako ne že bych to běžně nevydržela domů, ale už jsem do lesíka musela taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama