Kalorické tabulky - aktivity

Anonymní
4.7.21 12:18

Kalorické tabulky - aktivity

Zdravím, snažím se zhubnout pomoci kalorickych tabulek, ale nevím zda na to jdu správně. Mám Apple Watch, takže to dělám tak, že do KT přepisu údaje o aktivní a klidové energie ze Zdraví. Tím se dostanu většinou na nulu nebo nějakou oranžovou hodnotu (příliš malo přijaté energie). Nemělo by být ale mým cílem mít prijem vždy na 100%? Či jak to vlastně funguje? Poradi někdo? Díky moc :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31877
4.7.21 12:22

Nastav si příjem s odpovídajícím denním výdajem. Nebo jde bazální metabolismus a spáruj hodinky.
Cíl je jíst 100% a první cesta je snazší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18133
4.7.21 12:30
@Anonymní píše:
Zdravím, snažím se zhubnout pomoci kalorickych tabulek, ale nevím zda na to jdu správně. Mám Apple Watch, takže to dělám tak, že do KT přepisu údaje o aktivní a klidové energie ze Zdraví. Tím se dostanu většinou na nulu nebo nějakou oranžovou hodnotu (příliš malo přijaté energie). Nemělo by být ale mým cílem mít prijem vždy na 100%? Či jak to vlastně funguje? Poradi někdo? Díky moc :mrgreen:

Spočítej si BM, včetně nutričních přehledu, treba u Totha a v kalorickych tabulkách aktivity potom uplne vypni

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 13:25

@lachtanice86 BM mi počítají hodinky, právě ta klidová energie

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 13:26

@lachtanice86 takže si mám zvýšit ten cílový příjem kalorií asi o polovinu? Když se tedy dostanu teď na 0, tak abych měla 100% musím jist při stejném vydeji 2× tolik?

• Citovat
  • Nahlásit
18133
4.7.21 14:33
@Anonymní píše:
@lachtanice86 takže si mám zvýšit ten cílový příjem kalorií asi o polovinu? Když se tedy dostanu teď na 0, tak abych měla 100% musím jist při stejném vydeji 2× tolik?

Zadej si to u Totha, vypočte ti to i B, S a T. Zadáš tam aktivity a napíše ti to výsledek, se kterým uz nebudeš nic dělat jen dodržet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.7.21 18:38

@lachtanice86 vzdyt to přece ty Kalorické tabulky vypoctou taky? Kolik bílkovin, tuku, cukru atd.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat