Rasta copánky naplétaní

52
1.7.21 16:14

Rasta copánky napletani

Dobrý den má tady někdo zkušenosti s rasta copánky děsně moc se mi to líbí ale že všech videí jsem absolutně nepochopila jak se to napleta. Vím že se ten jeden pramínek rozdělí na půl a udělá se ta samička a pak se to příděla k pramíneku na hlavu ale nevím jak. Předem děkuji za vaše rady ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18056
1.7.21 16:47

@36455 copanky jsem mela několikrát, ale vždy jsem si to nechala někde naplest, aby to bylo hezký

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
52
1.7.21 17:06

@lachtanice86 já vím ale já si ráda vždy vše udělám sama a hlavně je to doma i levnější

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
1.7.21 17:44
@36455 píše:
@lachtanice86 já vím ale já si ráda vždy vše udělám sama a hlavně je to doma i levnější

nemáš šanci udělat si sama copánky po celé hlavě. nerozdělíš si celou hlavu na pravidelné pramínky, budeš copánky plést na bok a ony pak budou zkroucené. doma to dělat jde, ale řekni kamarádce. Návody určitě najdeš na youtube.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2342
1.7.21 17:53

Přesně jak píše @moof.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
1.7.21 17:57

@36455 co usetris na ceně za práci ti bude šíleně chybět na kvalitě a fakt to bude hnusný

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
1.7.21 18:14
@lachtanice86 píše:
@36455 co usetris na ceně za práci ti bude šíleně chybět na kvalitě a fakt to bude hnusný

tak to bude mít hlavě týdny, ne měsíce. Kdysi jsme si je navzájem s holkama zaplétaly, tehdy z chemlonu :D hodně záleží na typu vlasů. Kdo má jemné vlasy, blbě to drží, přeci jen, je to účes černošek. taky kdo má vlasů málo, mohou copánky vypadat řídce… a je vidět moc kůže, nevypadá to hezky. zase si holky s malým objemem vlasů vyzkouší, co je to mít pořádný culík :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
1.7.21 18:18

@moof ja to měla na hlavě 3mesice, mam jemné kudrnaté vlasy, mela jsem jich nejvíce 180 na hlavě, pletly to 2holky zhruba 10hodin. Chemlon ne, ja mela vzdy kanekalon. Tohle sama nezvládne aby to vypadalo hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
516
1.7.21 18:21

Sama ne, ale šikovná kamarádka za pohoštění při pletení… nemusí platit v salonu, to jsem tím chtěla říct. Jen to možná nevydrží tak dlouho, protože to nebude dost utažené, no. Ale ano, je to mnohahodinová piplačka, rozhodně ne záležitost na odpoledne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18056
1.7.21 18:38

@moof mne to taky nepletly v salonu, ale holky u nas ve městě, ktere si tim prilepsuji, řekly si za to 1500, až mi bylo blby ze jsem s sebou mela jen 2000, ty jsem jim tam nechala, copanky jsem mela krásný a ještě dostala najíst.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.7.21 11:03

Jeto hezké ale cena je hrozná a ten čas co to trvá udělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie