KETO dieta

30.6.21 21:13

KETO dieta

Dobrý den, začínám s keto dietou, a ráda bych tady našla nějaké „spolubojovnice,“ které to už absolvaly, nebo právě absolvují. Našel by se tu někdo? Popřípadě jaké máte zkušenosti? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3448
30.6.21 21:53

S keto jsem zhubla asi 12 kg. Samozřejmě něco jsem pak nabrala zpět, asi 4 kg. Po této zkušenosti mám na keto rozporuplný názor - ano zhubla jsem, ale začala jsem nenávidět ovoce a zeleninu a jogurty mi po této dietě nedělají dobře. To je moje zkušenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
30.6.21 22:18

Ovoce tam moc nepatří… Já mám obecně s nízkosacharidovou stravou dobré zkušenosti.. Jak si na to tělo zvykne, tak jí člověk méně často, má více energie, začne automaticky pridavat více zeleniny… Doporučuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.6.21 22:24

A k tomu, jak to funguje, každé jídlo se skládá z proteinového nápoje a proteinového jídla, nebo samotný nápoj už se počítá jako jídlo? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3448
30.6.21 22:58

Proteinový nápoj je jídlo. Nápoje mi chutnaly nejvíc. Hodně zdaru! Ten blok k ovoci a zelenině vznikl právě proto, že zeleniny jsem jedla mraky a ovoce vůbec kvůli sacharidům.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2567
30.6.21 23:55

Jestli myslíš keto dietu založenou na instantnich jídlech, tak do toho rozhodně nechoď.. Je to drahé, chuťově nic moc, není to zdravé, bývá u toho hlad..
Pripravuj si jídla sama, a jen si hlídej, ať máš denní příjem sacharidů do 30 g.
Receptu najdeš na internetu spoustu, jak na hlavní jídla, tak na dezerty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat