Kam na dovolenou s dětmi v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Miichaella28
Stálice 70 příspěvků 13.01.18 18:23
Kam na dovolenou s dětmi v ČR

Zdravím, poraďte prosím nějaké krásné místo vhodné na prodloužený víkend s 3 letým a půl ročním prckem. :-) Aby bylo vyžití, kam se procházet, kde se koupat…je jedno jestli to bude camp, hotel…prostě to nej kde jste byli :-) Díky :mavam:

Reakce:

Mallorka
Závislačka 3004 příspěvků 13.01.18 18:29

Idealni pro rodinky s detmi je podle me Trebon a okoli :-)

Marcelka146
Kelišová 5041 příspěvků 13.01.18 18:34

Vranovská přehrada

lucika.k
Kecalka 133 příspěvků 13.01.18 19:27
lucika.k

Hluboká nad Vltavou :)

Saffiraa
Závislačka 3722 příspěvků 14 inzerátů 13.01.18 19:32

Lipno, byli jsme už podruhé a naprostá spokojenost. Aktivit je tam tolik, že se to nedá stihnout ani za týden, krásná příroda. No prostě super! :mavam:

Alleka
Nováček 3 příspěvky 13.01.18 20:06

Poradíte i konkrétní hotel nebo penzion? Také přemýšlím, kam jet. A budu ráda, za Vaše pozitivní zkušenosti.

smutná máma
Závislačka 4900 příspěvků 62 inzerátů 13.01.18 20:31

Za mě taky Třeboň a okolí

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 13.01.18 20:48

Kemp sedmihorky (u Turnova) mají různé druhy ubytování a za mě pro děti top. V létě mají i animační programy pro děti. A taky hotel panorama welness v Blansku. Super vybavený a moje 3-letá to měla ráda i v okolí- jeskyně, ZOO, Dinopark. Letos tam pojedeme znovu. Budu ve 3. trimestru, tak chci pohodlí a aby se o mě dobře postarali. V létě tam mají taky programy pro děti.

del
Ukecaná baba ;) 2418 příspěvků 03.02.18 23:33

My jezdíme sem: www.pohodanovapec.cz Je to na Šumavě, apartmán vybavený pro děti, v areálu dětské hřiště a spousta možností v okolí. A hlavně je tam klid a není to tak hektické jako na Lipně. Tam je to poslední roky dost hektické - hlavně v sezóně.

Zdenka34
Povídálka 43 příspěvků 09.03.18 21:59

Nám se velmi líbilo na Pálavě. Pasohlávky kemp Merkur. Je tam naprosto kouzelně všude kolem vinice opravdu krásné místo a kemp je parádní. :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >