S dětmi k moři,kdo pojede s námi?:)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

martikax
Stálice 86 příspěvků 07.01.18 13:13
S dětmi k moři,kdo pojede s námi?:)

Jel by někdo??mám holky 4 letou a roční..viděla bych to na únor/březen..zatím nevím kam, sama nepojedu, tak sonduju kdo by se třeba (jestli vůbec) přidal:)

Reklama

Reakce:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 07.01.18 13:24

Predpokladam ze letecky nekam dost daleko, kdyz unor/brezen.. myslis, ze najdes nekoho, kdo poleti s cizim clovekem na dovolenou? Pokud ano, tak jsi napsala dost malo informaci o tvych predstavach..

martikax
Stálice 86 příspěvků 07.01.18 13:28

@Kolarkaa nepotrebuju,aby odpovidaly rypalky:) proste se nekdo najde nebo ne..predstay si upresnime v soukromych zpravach..znam nekolik pripadu, kdy se lidi takhle seznamili a jeli a jsou z nich dodnes pratele..

DzungaracekChlupacek
Kecalka 345 příspěvků 07.01.18 13:34

Tk by bylo super, hned bych jela…

Bandii
Ukecaná baba ;) 1047 příspěvků 07.01.18 14:25

A platíš? ;) :mrgreen:

martikax
Stálice 86 příspěvků 07.01.18 14:26

Jasně :)

krukynka
Kecalka 105 příspěvků 07.01.18 15:15

Škoda že se mi druhý cvrcek narodila před třemi dny, já bych do toho jinak šla :lol:

Kolarkaa
Kecalka 435 příspěvků 07.01.18 16:09

@martikax ja do tebe rypu? Normalne jsem se zeptala..

lilithlilith
Kecalka 205 příspěvků 07.01.18 18:45
léto Chorvatsko/Bulharsko chatička/mob.dům

Ahojky já se dovolím přfařit :mrgreen:

Jsem sama s osmiletou holčičkou, jednou jsme už Chorvatsko zvládly s CK Vítkovice. Ale bylo tam spousta „ale“, finančně i strategicky bych to řešila jinak. Domluvit si apartmán nebo chatku co nejblíže u vody, na jídle ušetřit, o to víc koupit zmrzlin a ovoce 8) a hlavně ať malá má parťačku. Ceny za dvoulůžák, byť luxusní, jsou zbytečné - čím víc lidí jede, tím levněji to vyjde.
Tak mě napadlo to zkusit, když vidím téma - náhoda :kytka:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28273 příspěvků 07.01.18 18:55
@Kolarkaa píše:

hele, to si zvykneš, tady jsou ženy velmi vztahovačné. :mrgreen:

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28273 příspěvků 07.01.18 18:55
@krukynka píše: Škoda že se mi druhý cvrcek narodila před třemi dny, já bych do toho jinak šla :lol:

buď průkopník :palec:

martikax
Stálice 86 příspěvků 07.01.18 20:31
@Kolarkaa píše:

zeptala ses jestli si myslim, ze najdu nekoho kdo pojede s cizim clovekem na dovolenou..a ze jsem napsalal malo informaci..to jsem mela odpovedet ano, myslim?:) proto jsem zakladala tuhle diskuzi, protoze ANO, myslim.tak se nezlob, ale jako rypnuti mi to pripada..zvlast kdyz nechces jet, tak pak nechapu proc reagujes takovym prispevkem :roll:

Berenikee
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 18.01.18 01:44

My pojedem :). Holky 5 a 1 rok. Ale chcem spis srpen/zari. Mallorca?

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Andrea Pomeje mluví o rozvodu a Jirkovi vzkazuje: Jdi se léčit!

Andrea Pomeje se konečně rozhoupala. Pět měsíců poté, co doslova vyhodila... číst dále >

Perný den Michaely Badinkové: Před zkouškou Tváře musela zavolat odtahovku!

Michaela Badinková (39) už je v plném proudu příprav na TTMZH a právě chystá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které byste rozhodně neměli omývat před vařením

Takřka každý ví, že si má před jídlem umýt ovoce či zeleninu. Možná vás však... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama