Cestování letadlem s kojencem na UM

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 03.01.18 10:26
Cestovani letadlem s kojencem na UM

Ahoj holky, mam prosbu, urcite jste nektera resila cestovani letadlem s kojencem, ktery je na umele vyzive. Poradite, prosim, co a jak? Brali jste termosku s vodou? Jak jste to pak resili v zahranici atd.
Neni to zadna dovolena, manzel pracuje v zahranici, vedeli jsme, ze nas cekaji pravidelne presuny, ale nepocitali jsme s tim, ze nebudu plne kojit. Prvni cestu planujeme ve 4 m veku.

Dekuju za Vase zkusenosti.

Přečtěte si článek: Umělá výživa kojenců: Které mléko vybrat?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18736 příspěvků 03.01.18 10:31

Horkou vodu ti daji kdekoliv, v letadle, na hotelu. I v zahraničí mají kupodivu horkou vodu.

Uživatel je onlinekatyna1984
Kecalka 455 příspěvků 03.01.18 10:40

Do letadla jsem termosku měla, ale zbytečně, teplou vodu mi tam dali. Vodu seženeš balenou na vaření kojenecké stravy všude, spíš bych řešila, na jak dlouho ten přesun je, aby mimčo nemuselo každou chvíli střídat typ mléka.

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 03.01.18 10:50

@katyna1984 pocitam, ze zasoby si tam vezmeme. Poprve chceme jet na mesic (pak uz to bude na 3 mesice). Cesta je 5h, prestup, 5h, takze urcite vodu s sebou budu muset mit, na letiste.

@pikola ironickou posledni vetu nekomentuju. A vodu potrebuju kojeneckou a nemam zkusenost s ochotou stewardek ohledne ohrivani vody pro cestujici v letadle, jinak bych sem ten dotaz nedavala. A nejedeme na dovolenou, nebudeme bydlet v hotelu.

smurfka
Nadpozemská drbna 28993 příspěvků 03.01.18 10:53

Já teda měla obě děti na um a kojeneckou vodu jsem nedávala ani jednomu..
po normální převařené vodě ti dítě neumře neboj..:o) v letadle koupíš balenou a tu ti převaří..rozhodně lepší čerstvá než sebou tahat 10h vodu v nějaké petce.. :nevim:

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 03.01.18 11:04

@smurfka super, takove info jsem presne potrebovala vedet. Kohoutkovou vodu jsem resila v CR, ale nakonec kvuli dusicnanum jsme na kojenecke. Jistota je jistota.

beruska9
Extra třída :D 10520 příspěvků 03.01.18 11:06

Nechci utocit, ale kojeneckou nepotrebujes…a nevim, kam letite, je mozne, ze tam ani nebude existovat (kde zijeme my treba neexistuje vubec a deti kupodivu prezivaji, ale jsme vic nez 5 hodin letu)…jenom abys nebyla zaskocena ;)

pikola
Neúnavná pisatelka 18736 příspěvků 03.01.18 11:08

@KackaP15 No, třeba v zahraničí jsem se nikdy nesetkala s kojeneckou vodou :nevim: Prostě voda z kohoutku nebo lahve, nic speciálního neměli. Takže se spíš připrav, že kojeneckou mít vždy nebude. Vem si termosku, ale určitě bych sebou netahala balíky vody.

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 03.01.18 11:13

@beruska9 to bude zjistovat na miste manzel ted, tak budu vedet. Z tech balenych maji i nam zname znacky, tak by v tomto pripade problem byt nemel.

KackaP15
Zasloužilá kecalka 691 příspěvků 03.01.18 11:14

@pikola tahat baliky vody s sebou jsem v planu nemela. To me ani nenapadlo. ;)

Lalitaluky
Kecalka 299 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 16:15

@KackaP15 Ahoj, nepises, do akej krajiny sa chystas. Ja som brala vodu do jeho flasky na UM na prvu davku a dalsiu som mala proste balenu so sebou. Uzavretu mi pustili pre maleho v roznych krajinach. Iba ju dali na kontrolu do toho pristroja na tekutiny a jedlo. Popripade dostanes v lietadle. Letusky vzdy ochotne ohriali ci prevarili. A ako tu bolo pisane, v zahranici sa nie vzdy da kupit kojenecka, ale kupovali sme normalnu balenu. Ja mam teda cestovnu malu ohrievacku, ktoru pri pobytoch v zahranici vyuzivam aj na sterilizaciu flase napr.
Tak drzim palce, aby ste boli vo vsetkom v pohode :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Reklama