Kam na ultrazvuk v Brně?

20.8.15 12:48

Kam na ultrazvuk v Brně?

Zdravím všechny nastávající maminky :) a prosím o rady či tip…jsem 9+3tt, první ultr mám za sebou a na druhy jdu za dva týdny…jenže gynr mě posílá na Obilňák, kde jsem nebyla s paní doktorkou spokojená, máte někdo zkušenosti s Bohunicemi, či dělá ultr normální gyndr v ordinaci?? moc děkuji za reakce :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3174
20.8.15 12:51

@Iviik25 ultrazvuk ti udělá snad normálně tvůj gynekolog, ne? Akorát ve 12 a 20tt se většinou chodí na speciální pracoviště např. Veveří. :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 12:59

Přesně, jak píše @trybitka. Já na screeningy bych doporučovala zase Prenatal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 13:00

No práveže ne, muj gyndr bohužel ultrazvuk nemá a tak posílá těhulky jinam. je to hrozná škoda protože jsem si myslela že se o me bude „starat“ :) celou dobu, proto bych ráda info o dokrotech kteří dělají rovnou i ultr…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21112
20.8.15 13:19

Tak já nejsem zastáncem ultrazvuků na každé prohlídce, myslím, že pokud je vše Ok, tak tři stačí. Na začátku, v půli a ke konci. Někdo mezi to ještě propašuje ten genetický, co dělají spec. centra (Veveří, Prenatal…), jinde si ty specializ. dělá dr. sám.
Myslím, že dobrý a zkušený doktor leccos pozná, aniž by ultrazvuk měl, stačí mu pohled, pohmat, poslech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12400
20.8.15 13:38

Mudr. Janča na Orlí. Všechno dělá u sebe v ordinaci, nikam neposílá a navíc je to super doktor;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20.8.15 13:48

@Iviik25 ja chodila na screening do Bohunic a byla jsem spokojena. Akorat objednanej vas moc nesedi s tim realnym ;). Ale kdyz si vezmes cteni, piti a svacinu, tak je to O. K. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama