Kam teď s batolátky k vodě? Praha

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1045
24.7.17 13:50

@sylva2005 A prave na tu konkretni obsluhu se ptam. Jestli nekdo ma odzkouseno, ze to nekam jde
@Kejdík prasne takhle v autosedacce jsme brali malou na ten Barrandov, mrknu na tu Jedenactku, dekuju

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3511
24.7.17 13:53

@Vickee já tam psala mail, když mladšímu nebyl rok a právě mi psali, že když bude v sedačce není problém. Jedno mimčo tam takto bylo, když jsme tam s dětma později šli.
Na rozdíl od Barrandova je v Jedenáctce místo, kde tu sedačku můžeš bezpečně postavit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Výlety s dětmi na eMiminu

Kam na rodinný výlet s dětmi?

Inspirujte se v mapě výletů nebo přidejte vlastní oblíbené místo. Sdílejte zkušenosti a pomozte ostatním rodičům s výběrem.