Kamarádka tvrdí, že hodně jí

Anonymní
21.6.13 14:09

kamarádka tvrdí, že hodně jí

Ahoj holky omlouvám se za anonym. Mám kamarádku, bydlíme blízko sebe, máme stejně staré děti a docela často se vídáme. Mám jí ráda. Je fajn. Jediné co mi vrtá hlavou je, že kamarádka stále opakuje, kde co mají dobrého k jídlu, co by si dala, jak se kde přejedla. Co všechno minulý týden snědla, na co má největší chuť a tak. Říká, že hrozně moc jí a že nemůže přibrat. Je opravdu hodně hubená, když jí vidí někdo z mých známých, tak se mě ptají, jestli nemá problémy s anorexií. My jsme většinou spolu dopoledne, nebo odpoledne, na hlavní jídla spolu nejsme. Občas si něco k jídlu dá, nic extra, ale jí. Měří 176 a váží 48 kg. Myslíte, že je možné, aby se někdo přejídal a nemohl přibrat? Já jsem jí to vždycky věřila, ale lidé kolem mě mi nasadili brouka do hlavy. Neptala jsem se jí na to. Nechci, aby si myslela, že jí nevěřím, že hodně jí :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25231
21.6.13 14:10
@Anonymní píše:
Ahoj holky omlouvám se za anonym. Mám kamarádku, bydlíme blízko sebe, máme stejně staré děti a docela často se vídáme. Mám jí ráda. Je fajn. Jediné co mi vrtá hlavou je, že kamarádka stále opakuje, kde co mají dobrého k jídlu, co by si dala, jak se kde přejedla. Co všechno minulý týden snědla, na co má největší chuť a tak. Říká, že hrozně moc jí a že nemůže přibrat. Je opravdu hodně hubená, když jí vidí někdo z mých známých, tak se mě ptají, jestli nemá problémy s anorexií. My jsme většinou spolu dopoledne, nebo odpoledne, na hlavní jídla spolu nejsme. Občas si něco k jídlu dá, nic extra, ale jí. Měří 176 a váží 48 kg. Myslíte, že je možné, aby se někdo přejídal a nemohl přibrat? Já jsem jí to vždycky věřila, ale lidé kolem mě mi nasadili brouka do hlavy. Neptala jsem se jí na to. Nechci, aby si myslela, že jí nevěřím, že hodně jí :,(

No a ty jí vídáš jíst jak často?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
napresdrzku
21.6.13 14:12

Může mít rychlý metabolizmus. Ale pokus o tom pořád mluví a nikdo ji jist neviděl, je to spíš alibismus s nabehem na anorexii, pokus už v ní teda tvrdě nejede.

• Citovat
  • Nahlásit
25852
21.6.13 14:12
@Anonymní píše:
Ahoj holky omlouvám se za anonym. Mám kamarádku, bydlíme blízko sebe, máme stejně staré děti a docela často se vídáme. Mám jí ráda. Je fajn. Jediné co mi vrtá hlavou je, že kamarádka stále opakuje, kde co mají dobrého k jídlu, co by si dala, jak se kde přejedla. Co všechno minulý týden snědla, na co má největší chuť a tak. Říká, že hrozně moc jí a že nemůže přibrat. Je opravdu hodně hubená, když jí vidí někdo z mých známých, tak se mě ptají, jestli nemá problémy s anorexií. My jsme většinou spolu dopoledne, nebo odpoledne, na hlavní jídla spolu nejsme. Občas si něco k jídlu dá, nic extra, ale jí. Měří 176 a váží 48 kg. Myslíte, že je možné, aby se někdo přejídal a nemohl přibrat? Já jsem jí to vždycky věřila, ale lidé kolem mě mi nasadili brouka do hlavy. Neptala jsem se jí na to. Nechci, aby si myslela, že jí nevěřím, že hodně jí :,(

Můj manžel je taky takový a měla jsem takovou i spolužačku a spolužáka, hrozně je to trápilo, žrali jak prokopnutý a nic :nevim: Někdo to tak má…no a nebo pak může bejt nějaká porucha, spolužačka z gymplu se léčí se štítkou a taky pořád, ale fakt pořád žere a je strašně hubená…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1220
21.6.13 14:16

To je složité ale taky mám zmánou je hubená ale opravdu ji někdy jako prasátko :-)a na wc to nekončí
prostě má super spalování

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
makytalicka
21.6.13 14:17

Já mám se štítnou žlázou opačný problém, mám sklony k tomu být buřt a v kombinaci se sedavým zaměstnáním je to extra blbé.

Ale mám taky kamarádku do hodně jí a snaží se přibrat, ale v kombinaci s pracovním stresem a třema dětma (vždycky rok a půl od sebe) je jako proutek.

• Citovat
  • Nahlásit
11132
21.6.13 14:19
@Anonymní píše:

muzes to vyresit tak, ze ji pozves na obed nebo na kafe s domacim dezertem. kdo ma rad dobre jidlo, tak urcite rad prijme. pokud se akorat vymluvi, tak uz bych si delala starosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
21.6.13 14:20

To je dost nizka vaha k te vysce. Ja mam 180 cm a pred těhotenstvím jsem mela 56 kg a jsem taky stihla a rada bych přibrala. Ja jsem ale zrovna ten typ, co ji dost a pravidelne, pestrou stravu a nepribiram. Jim porce jako muj manzel, ktery je korba) pribrala jsem jen kdyz jsem k tomu vsemu cvicila v posilovne, trenink vylozene na rust svalove hmoty. Jak jsem prestala cvicit, zase sla vaha dolu. Nazor o spatne funkci stitne žlázy je dobry, at si zajde na krev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29704
21.6.13 14:21

Ono je hodne a hodne…to je tak relativni, jako maloco :nevim: Moje znama tvrdila, ze skoro nic neji…no kdyz jsem ji videla, neverila jsem, co toho do sebe dostane.
Mam dve kamaradky, co na tom jsou s vahou podobne, dost pod 50 kg. Jedna tvrdi taky, ze ji hodne, pak kdyz vidim, ze sni tak polovinu toho, co ja..mam normalni vahu, vel. 38… (jezdime spolu na dovolenou) :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24620
21.6.13 14:22

Já jím tak nějak normálně si myslím, nijak se neomezuju (klidně si dám hranolky a maso na večeři a tak…), a jsem hubená.
Kdybych vyloženě žrala, tak přiberu, ale nehodlám trávit dny cpaním se jídlem, takže jím, když mám hlad.
Ale nijak teda o tom nemluvím, max. když se někdo zeptá…

Pozvi kamarádku na oběd :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639
21.6.13 14:23

Tak ja merim 174cm a vazim 52kg. Uprimne vim, ze jsem hubena, ale zadny extrem…
Ja teda jim, jak nezavrena a ani deko navic. Nicmene o tom nikomu nevypravim, ikdyz vim, ze si lide o me mysli, zda nemam anorexii.Ale to jsou lide, kteri nepatri do meho nejblizsiho okruhu pratel atak to neresim a ani se nesnazim nikomu vysvetlovat.Uz na to nemam ani silu.
U tve kamaradky si myslin, ze se snazi o tom hodne mluvit, ale ve skutecnosti to tak asi nebude. Pokud s ni travis hodne cadu a zas tak hosne ji jist nevidis.
Moji pratele me v podstate vidi jen s jidlem v ruce :-DDokonce si nosim i svaciny s sebou na hriste :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.13 14:24
@napresdrzku píše:
Může mít rychlý metabolizmus. Ale pokus o tom pořád mluví a nikdo ji jist neviděl, je to spíš alibismus s nabehem na anorexii, pokus už v ní teda tvrdě nejede.

souhlasím…prošla jsem si tím, a bývá to tak, že čím víc o jídle mluví, tím míň ho sní…pokud s ní trávíš odpoledne, nebo dopoledne, ona občas něco sní a tvrdí že co toho sní jindy a nemůže přibrat, tak si troufnu říct, že má dost velký problém :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.13 14:25
@Ali-Ali píše:
muzes to vyresit tak, ze ji pozves na obed nebo na kafe s domacim dezertem. kdo ma rad dobre jidlo, tak urcite rad prijme. pokud se akorat vymluvi, tak uz bych si delala starosti.

pokud v tom jede, tak to nepomůže, ona to sní, ale že to nevrátí ji nikdo neuhlídá

• Citovat
  • Nahlásit
5676
21.6.13 14:28

Jsou dvě možnosti:

1. štve jí, že do ní každý reje, že je hubená. Tak rovnou předem říká, své jídelníčky, poněvadž je to jednodušší než vyvracet, že nic nejí.

b)je nemocná.

A to se mi jeví jako více pravděpodobnější z toho jak jsi napsala, že nic extra výživného před tebou nepojí, spíš jen aby se neřeklo a výčet jejích jídelníčků je alibi.

Jinak jak radí holky, pozvat na oběd. Ale asi ne v horkách. To by potom měla snadnou výmluvu proč nejí tolik a ty nezjistíš nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.6.13 14:31

Já sem měla to samé zhruba do 22 let a to jsem sportovala a mohla jsem sníst co jsem chtěla a ani deko nahoře pak jsem přestala sportovat a mám 30 kg nahoře :roll:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat