Lze otěhotnět z tzv. kapičky lásky?

Ela88
1.5.10 21:50

kapičky lásky

ahoj,
holky prosím všechny, jaká je šance na těhotenství z tzv. Kapiček lásky… měli jsme nechráněnou soulož 4× za sebou, nemyl se ani já.. myslíte že bych mohla být těhotná ?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3799
1.5.10 21:53

Tak nám se přesně tímto způsobem povedl náš Kryštůfek :wink: Takže šance je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ela88
1.5.10 21:58

víte jak to myslím… milovali jsme se on se udělal mimo, ale za třeba 10 minut jsme měli styk znovu, a mezi styky se nemyl on ani já… někde jsem četla, že na vzduchu spermie rychle hynou, takže by ani po 10 minutách neměla být šance na otěhotnění… no bylo by to fajn…

• Nahlásit
  • Citovat
12980
1.5.10 21:59

Eliška - nyní deset let stará kapička lásky.. :mrgreen:  :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ela88
1.5.10 21:59

bylo by to fajn otěhotnět… dokonce druhý den mě bolel dost podbřišek, trochu píchání, nebo namoženost ? nevím.. co by to mohlo být ? znamená to něco ? budu asi dost v napětí, protože menstruaci jsem měla minulý týden… takže 3 týdny čekání

• Nahlásit
  • Citovat
12980
1.5.10 22:00

Možné to opravdu je..i tak jak popisuješ - přerušovaná soulož je naprosto nespolehlivá - kapičky jdou i při souloži tedy dřív než vytáhne..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
1.5.10 22:01

Elo - ano, přesně tak to bylo :wink: Budu ti moc držet palce, aby vám to klaplo!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1289
1.5.10 22:02

No pokud mas plodny dny, sance je…spermie zustavaji uvnitr penisu, a pri dalsim sexu, pokud nebyl muz na wc na male, je myslim velka sance, ze spermije doputuji tam kam maji…snad nepisu blbosti,kdyztak me opravte :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ela88
1.5.10 22:07

a jak zjistím ty plodný dny ?

• Nahlásit
  • Citovat
Ela88
1.5.10 22:15

na wc nebyl jako se vyčůrat… plodné dny jsem si našla ne netu jak se počítají, soulož u nás proběhla 30.4 a 1.5. ale plodný dny mám mít kolem 4.5. takže asi nic co ?

• Nahlásit
  • Citovat
Ela88
1.5.10 22:26

a ještě jedna věc holky, zajímalo by mě, jak je to s kvalitou spermatu, přítel neměl pohlavní styk cca 5 měsíců myslíte že by mohlo být jakože kvalitnější.. ? všimla jsem si že má takové řidší sperma…

• Nahlásit
  • Citovat
Ela88
1.5.10 22:33

můj přítel nemohl se svou bývalou partnerkou otěhotnět ani po 10 letech, ale je v pořádku byl na vyšetření !

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.5.10 22:49

tak po pěti měsících abstinence by to sperma mělo být sakra hustý :mrgreen: teda, beru to podle manžela. Když třeba týden nic není, tak to má hustší než když je sex třeba pětkrát do týdne.....ale spermie se prý stejně nějak obnovují co tři týdny tuším.....snad nás to učili ve škole…ale jestli kecám blbosti, tak mě opravte :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
Michaelakkk
1.5.10 22:58

Lidská spermie dozrává v těle muže 70 dní :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Ela88
1.5.10 22:58

no alespoň si myslím, že je řídký.. ale třeba kecám, byla tma, jen jsem cítila sperma na břiše…když jsem se sperma dotkla přišlo mi jako řídký, ale jak píšu, třeba ne… :-D

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama