Kapka krve, výtok, ovulace?

Anonymní
25.3.21 20:27

Kapka krve, výtok, ovulace?

Ahoj, dnes jsem našla kapku krve(fakt jen malinko) na kalhotkách, k tomu silný výtok, který nesmrdí, ten mám normálně při ovulaci, kterou bych teď měla mít. Zároveň už několik dnů mám pocit v břiše jak když má člověk průjem, ale na wc nepotřebuju(to nemám když mám ovulaci). Vzpomněla jsem si, že tenhle pocit jsem měla při synovi, ale to trvalo snad jen jeden den a nekrvácela jsem. No a teď nevim jestli se bát těhotenství nebo něčeho jinýho(jiný zdravotní problém) nebo je to jen jiný projev ovulace. Ms mi skončila minulý týden, takže :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26
25.3.21 20:43

Trocha krve ve vytoku pri ovulaci je uplne normalni Kdyz se mi to stalo poprve asi pred ctyrmi lety tak jsem tak jsem z toho byla taky trochu vydesena a pro jistotu to konzultovala se dvema gynekology a v pohode Ale ta krev by mela byt prave v tom ovulacnim hlenovitem vetsinou pruhlednem vytoku U sebe jsem vypozorovala ze kdyz jsem v dobe ovulace v nejakem vetsim stresu tak v tom vytoku vetsinou trochu krve mam a trva to zhruba dva dny a kdyz jsem v pohode tak ne
Takze neboj :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 20:47

@Brit123 no mě se to stalo poprvý, ale tak doufám, že je to kvůli tomu, protože další dítě nechci :nevim: :D

• Citovat
  • Nahlásit
26
25.3.21 20:50

Tak to ti budu drzet palce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie