Kašel z klimatizace

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
261
30.6.22 13:10

Kašel z klimatizace

Ahoj, je tu někdo komu klima způsobuje kašel až dušnost, bez ohledu na to, zda je nová, stará, v autě, doma…
Jsem v 35tt a dusím se z klimy. Příští týden jdu na plicní kvůli vyloučení astmatu jen mě zajímá zda je vůbec možné, že by to bylo astma, nebo je to těhotenstvím. Všude se totiž dočítám že klima je v parnu pro astmatiky naopak vhodná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
460
30.6.22 14:01

Spíš záleží na tom, na kolik se nastaví teplota. Pokud bude místnost podchlazená, tak ano, budeme mít kašel a nudli celá rodina, protože z toho akorát nastydneme. To samý auto. Tchán zásadně chladí auto na 17°, což jsem podstoupila jednou a naposledy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
37363
30.6.22 14:23

Klima musí být správně nastavená a nesmí na Tebe foukat. Máme v práci(škola), poslední 2 měsíce používáme pravidelně, nikdo si nestěžoval, ani jsme nezaznamenali zvýšenou nemocnost dětí. Jsme naopak rádi. A to jsem taky kolikrát odstonala špatně nastavenou klimu v něčím autě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
261
30.6.22 14:44
@swat píše:
Spíš záleží na tom, na kolik se nastaví teplota. Pokud bude místnost podchlazená, tak ano, budeme mít kašel a nudli celá rodina, protože z toho akorát nastydneme. To samý auto. Tchán zásadně chladí auto na 17°, což jsem podstoupila jednou a naposledy.

Tak to nemyslím. Já se nenachladila. Jen když dýchám studený vzduch z klimy tak mám pocit že nemohu vydechnout a zakašlávám se, jako kdyby mi někdo seděl na hrudníku. Je jedno kolik je nastaveno. Doma máme nastaveno ma 25 když je venku 33. prakticky snižujeme teplotu v bytě o 3 stupně. Bez klimy máme 28-29. @Pears206 na mě nikdy nefouká a je jedno jestli je to v nemocnici, v autě nebo doma. Doma ji máme nastavenou do stropu, je čištěná, nikdy mi to nedělalo až letos..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat