Reklama

kašička

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

cyesis
Kecalka 220 příspěvků 15.09.08 12:51
kašička

ahojky prosím o radu. včera jsme dali naši první kašičku.
dávala jsem mu banánovou ad Hami. ježiš, to byl řev… to sem s prckem ještě nezažila… potom mi nechtěl ani mlíčko. skoro půl hodiny se musel chovat s šíleným pláčem… za hodinu se mi vzbudil a to už mlíčko zbaštil. nevíte čím to???
a ještě dotaz. máte nějaký fígle na chystání kašičky??? (jak to děláte vy??) mě to přijde být hrozně zdlouhavý…

Reklama

Reakce:

brre
Kecalka 329 příspěvků 15.09.08 12:59

myslim ze by to mohlo byt brisko my kdyz jsme davali poprve kasi tak jsem mu dala sunarku a rval u toho i potom. zkosela jsem to asi jeste trikrat ale porad stejny tak jsem koupila jinou znacku nutrilon(ryzovou) a tu bastil v pohode a bez jakych koliv dalsich problemu a ted uz kupuju jen nutrilon(ruzne prichute). tak zkuz zmenit znacku treba to pomuze.

žaneta
Kecalka 130 příspěvků 15.09.08 13:49

ahoj , doporučují dávat první jen rýžovou bez příchutě 8)

pehot
Zasloužilá kecalka 618 příspěvků 15.09.08 16:32

Ahoj, tak my dali první kaši někdy mezi 4.-5.měsícem a to taky banánovou od Hami. Malá se po první lžičce pozvracela,takže jsem řekla stop - žádná kaše. Pak jsme zkusili Nutrilon rýžovou (asi za měsíc) a ta byla v poho. Teď zas dáváme Hami banánovou a malá se oblizuje až za ušima.
Tak zkuste jinou , anebo malej ještě neni na kaši „připravenej“

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.09.08 16:50

Ahoj, vyzkoušej jinou. Naší malé jsem poprvé dala jen rýžovou bez příchutě (Nutrilon), jak se to správně má, ale nesnědla nic. Tak jsem napodruhé dala s příchutí (meruňkovo-broskvová od Hipp) a v pohodě. Od té doby máme tuhle. Každému chutná něco jiného…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.09.08 17:34

Ahojky naše skoro 7měsíční Anička vůbec kaši od Hami banánovou nechtěla a pak vše vyzvracela tak jsem koupila od nestlé Sinlak a je to v pohodě moc jí to chutná

lupita
Kecalka 347 příspěvků 25.09.08 18:00

ahoj, nas Vita nechtel kasi na lzicku vubec zadnou. Jen do flasky. Vzdycky ho to nadavovalo. A prave dnes, pred deseti minutami snedl celou misticku tak, ze jsem mu do kase dala 2 lzicky Frutapury. On jede po ovoci jako blazen. Odpolko snedl banan+hrusku+sves­tku (cerstve, namackane, zahustene 3 susenkami Hami). Je nam 8,5 mesice.

lupita
Kecalka 347 příspěvků 25.09.08 19:56

maminky, chtela bych se pri teto prilezitosti jeste preptat - kdyz davate kasicku, pijou vam pak mimca jeste mlicko pred spanim? a kolik asi? Mi Vita totiz uz pak mliko nechce … :-(

brre
Kecalka 329 příspěvků 25.09.08 20:20

jo ja davam ted vypije 150ml ale mel i obdobi kdy si jen parkrat cucnul. Dulezity je jestli spinka celou noc a nema hlad pokud spi tak bych ho nenutila. on zacne jist vic casem. a za jak dlouho mu ji davas?

lupita
Kecalka 347 příspěvků 26.09.08 08:39
brre píše:
jo ja davam ted vypije 150ml ale mel i obdobi kdy si jen parkrat cucnul. Dulezity je jestli spinka celou noc a nema hlad pokud spi tak bych ho nenutila. on zacne jist vic casem. a za jak dlouho mu ji davas?

ahoj, diky, omlouvam se - vcera jsem to uz vypinala…
no zkouseli jsme vcera : kase v 18.00 hod. , mlicko v 19.00 hod… jenze mi u toho opet skoro spal a brecel, ze ho nechci nechat. Vypil sotva stovku, ale spal az do 5 hodin a rano vypil 230

lupita
Kecalka 347 příspěvků 26.09.08 08:40
brre píše:

a kolik ti sni te kasicky?

brre
Kecalka 329 příspěvků 26.09.08 08:47

nedelam mu celou davku tu nesni zatim jen trictvrte.

lupita
Kecalka 347 příspěvků 26.09.08 14:47
brre píše:
nedelam mu celou davku tu nesni zatim jen trictvrte.

aha, no ale stejne… jste o 2 mesice mladsi nez my :-)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

StarDance afterparty? Po prvním tanci se šlo do baru!

Včerejším večerem odstartovala devátá řada StarDance, kde se nám poprvé... číst dále >

Články z Ona Dnes

Obezita zkracuje život o patnáct let, léčba stojí miliardy

Není to jen estetický problém, který trápí miliony lidí na celém světě, ale... číst dále >

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >