Breno poradna - podlahové krytiny
Jiří Novotný
Myslím, že vláda uvolní i věci ze státních hmotných rezerv. Tam budou třeba i vařiče na plyn než nahodí elektřinu. Určitě tam pošlou pomáhat vojáky. Ale je to katastrofa
.
Jinak tady je vidět, že blesk z čistého nebe může přijít kdykoliv. Nikdy není nic jistého a i proto by se mělo žít tady a teď, protože zítra může být všechno jinak.
Hm, tak údajně už některé rodinky nastartovaly manžy, ovulky a mimísky, nabalili jim batůžky a vydaly se na páteční výlet do postižených oblastí fotit si lidi, jak odklízejí sutiny svých domů. Jako zvířata v ZOO. Pardon za to mimibazárkovské pojmenování, ale tenhle hyenismus nikdy nepochopím.
@fera21 tak je to COOL a na storís nebo instáči to bude mít hafo lajků
Jinak bylo striktně řečeno, ať tam nikdo nejezdí, stejně je to tam uzavřené. Říkají to na ČT24 ale i třeba hejtman na FB atd.
@Cenarius píše:
@fera21 tak je to COOL a na storís nebo instáči to bude mít hafo lajkůJinak bylo striktně řečeno, ať tam nikdo nejezdí, stejně je to tam uzavřené. Říkají to na ČT24 ale i třeba hejtman na FB atd.
To víš, že jo JIM bude někdo něco nařizovat. Oni mají vysokou školu života, viděli všechny díly Žralokotornáda a stravují se podle Ládi Hrušky, oni ví o životě všechno.
@fera21 píše:
Hm, tak údajně už některé rodinky nastartovaly manžy, ovulky a mimísky, nabalili jim batůžky a vydaly se na páteční výlet do postižených oblastí fotit si lidi, jak odklízejí sutiny svých domů. Jako zvířata v ZOO. Pardon za to mimibazárkovské pojmenování, ale tenhle hyenismus nikdy nepochopím.
No to snad ne. ![]()
V tomhle mi přijdou krásné zákony v Německu, kde čumily nelíbivě vypoklonkují a ještě s pokutou. Vím, že to dělají u dopravních nehod, tak bych se nedivila kdyby to platilo i pro jiné katastrofy.
Hlavně ať tam teď lidi fakt nejezdí. Akorát to bude komplikovat práci záchranářů a tak.
@Parninas píše:
No to snad ne.
V tomhle mi přijdou krásné zákony v Německu, kde čumily nelíbivě vypoklonkují a ještě s pokutou. Vím, že to dělají u dopravních nehod, tak bych se nedivila kdyby to platilo i pro jiné katastrofy.Hlavně ať tam teď lidi fakt nejezdí. Akorát to bude komplikovat práci záchranářů a tak.
Jo, hlavně, že si hrajeme na různá GDPR apod, a pak je možné tohle.
@Magical-eyes píše:
Myslím, že vláda uvolní i věci ze státních hmotných rezerv. Tam budou třeba i vařiče na plyn než nahodí elektřinu. Určitě tam pošlou pomáhat vojáky. Ale je to katastrofa.
Jo, aby nebylo pozdě, vrchním velitelem je Zeman, nevím, jak dlouho trvá jeho reinkarnace.
Velitelem záchranných složek je Hamáček, ten teď hledá červený svetr a s debilkou Venezuelou přemýšlí, jak by tuto katastrofu zakomponovali do kampaně.
A Babiš je na tom podobně jako červený svetr, toho lidi vůbec nezajímají.
Takže lidi si holt pomůžou zase sami a politici si to pak vylepí na svoje plakáty.
@fera21 píše:
Hm, tak údajně už některé rodinky nastartovaly manžy, ovulky a mimísky, nabalili jim batůžky a vydaly se na páteční výlet do postižených oblastí fotit si lidi, jak odklízejí sutiny svých domů. Jako zvířata v ZOO. Pardon za to mimibazárkovské pojmenování, ale tenhle hyenismus nikdy nepochopím.
To snad ne ![]()
Jeden den máte všechno, řešíte běžný prkotiny. Během pěti vteřin je všechno jinak. Mnoho sil všem postiženým a jejich blízkým
Můj muž je voják čeká na rozkaz kdy tam jet i s celým plukem.. Je to hrozný co se stalo… Prostě katastrofa rodinám preju ať se to brzy dá do pořádku a určitě i my nějak pomůžeme finančně 🍀
Šillerka vyčlenila 10 mega, to je jak kapka v moři.
na linku na toustový chleba Bureše 100 mega. Jakou hodnotu tady má lidský život?
@DanielaD píše:
@ZumpaŠillerka vyčlenila 10 mega, to je jak kapka v moři.
na linku na toustový chleba Bureše 100 mega. Jakou hodnotu tady má lidský život?
Ale to jsou peníze, co může poskytnout hned Ministerstvo financí. Další peníze budou poskytovat i jiná ministerstva.
@Kosopemi píše:
Jednim slovem - strasny. Urcite se zapojim alespon financne. Sama nevim, co ted potrebuji nejvic.
no určitě peníze, a elektřinu - ale to jim musí zprovoznit profíci
@MKSP píše:
Holky je to hroznývčera mi psal přítel z práce, že je to děs co se stalo na Moravě a myslela jsem, že je tam jen bouřka nebo něco. Pak otevřu internet a tam tohle neštěstí
Sledovala jsem na fb skupinu kde psali lidi z postižených oblastí jak je nechtějí pustit do vedlejší vesnice kde mají příbuzné v troskách domu. Paní psala že manžela odmítli pustit do vesnice kde v polorozpadlém domě byla babička
Od večera přemýšlím jak se vůbec zachovat ve chvíli kdy se blíží tornádo. Myslím, že můžeme teď jen doufat a modlit se, aby se to neopakovalo. Přeju všem které to zasáhlo (i rodinám které to sledují z jiné části republiky) hodně sil
Je to smutné. Bohužel se obávám, že kvůli změně klimatu se tyto katastrofy budou opakovat častěji.
Pevné nervy všem.
![]()