Každodenní brek

28.11.19 18:01

Každodenní brek

Victorka 5 měsíců. Každý den zhruba od 16:00 brečí. Nechce ležet na dece, nechce hračky ani dudlík prostě jen brečí a fakt už nevím co s ní. I když odpoledne spinká tak stejně brečí dokud ji nezvykoupu a nedám spát. Nevíte někdo co by mohlo být příčinou nebo jak na ni vyzrát? Já už jsem zoufalá… :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46
28.11.19 18:05

A proč nemůže chodit brzo spát? Můj syn do roka a půl chodil spát v pět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15683
28.11.19 18:07

V tomhle věku, v téhle době moje děti spali.
Než se stali mobilní, tak spali cca 2-3× přes den

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
829
28.11.19 18:11

Nosítko jste zkouseli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7931
28.11.19 18:22

Asi potřebuje ještě spánek…mohlo se něco změnit se změnou času, je dříve tma…Je prostě unavená..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10728
28.11.19 18:27

Je unavená. Naše malá(4,5 měsíce) spí poo i tři hodinky a stejně si touhle dobou zdřímne, ale usne jedině na ruce, i když jinak usíná sama. Pak jde spát mezi 20. a 21.hodinou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 18:38

@Aduš8 no malá poslední dobou víc jak 40 minut nedá nevím proč 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 18:38

@ZS656 bohužel když jde spát dřív tak nespí v noci 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 18:39

@solip jojo nosítko mám, ale i v něm je protivná a ubrečená 😒

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15683
28.11.19 21:21
@Verunka Šr píše:
@solip jojo nosítko mám, ale i v něm je protivná a ubrečená 😒

možná by stálo zato ji předělat celodenní režim. Když je brzo večer unavená. Nebo zkusit pak znovu unavit.
Ale jestli ti jde primárně o pláč, tak jí prostě dej spát a pak půjde spát s vámi. Když bude všude tma a půjdete spát všichni, tak taky usne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 21:24

@Netopirek nad tím režimem už jsem taky hodně přemýšlela a každý den to zkouším nějak vykoumat, ale dneska už jsem to potřebovala ventilovat 🙄

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15683
28.11.19 21:39
@Verunka Šr píše:
@Netopirek nad tím režimem už jsem taky hodně přemýšlela a každý den to zkouším nějak vykoumat, ale dneska už jsem to potřebovala ventilovat 🙄

Chápu mám doma tři kousky. Momentálně nespí ani jedna. A to normálně spí už dvě. Ale ty dvě jsou zrovna nemocný, nechodíme ven. Nebo maximálně klidnou procházku a ony nejsou unavené.

Já jsem do roka neřešila režim u žádného dítěte. Prostě šly spát, když byly unavené. Až v roce, když už se daly unavit, jsme s režimem začali. A učily se ho rychle, ale pořád se mění.
Mění ho roční období, mění ho nemoci, mění ho kde jsme zrovna ten den byly a co dělaly. Ale i teď když vidím, že jsou unavené, jdou spát. A je jedno kolik je hodin. Mně se taky nelíbí, když nemůžu jít spát a chci.
Jen nebrečím, i když se mi dost často chce ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.11.19 21:43

@Netopirek no zatím se držím tak to nějak vymyslím 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie