Silné krvácení 3. týden po porodu

Anonymní
28.11.19 12:26

Silné krvácení 3 týden po porodu

Ahojky všem.
Jsem už čtvrtý týden po porodu a paty den silné krvacim.
Byla jsem na pohotovosti a dr řekla ze to vypadá na menstruaci.
Jenze mne nic neboli jako při MS a je to už paty den a pořad to neustáva. Dřív jsem měla menstruaci tak čtyři dny a z toho poslední dva jen spineni.

Nemáte některá zkušenost?
Jinak nekojím od začátku.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
28.11.19 12:33

Neporadím, jestli to ms být může. Ale mně první dvě ms přišly taky hrozně silné. Všechno během chvilky proteklo. Postupně se to upravilo na běžné krvácení.

• Citovat
  • Nahlásit
6419
28.11.19 12:43

Taky mám po porodu úplně jinou menstruaci než před, silnější. A říká se že porodem se ti změní práh bolesti, takže to může být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
28.11.19 13:42

Pokud tě lékařka zkontrolovala tak to opravdu asi bude ms. Pokud udělala ultrazvuk a zkontrolovala delohu, zda tam nezůstala nějaká rezidua tak to tak opravdu bude. Já také měla ms silnou, dlouhou a žádné bolesti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
110
28.11.19 19:23

Takhle jsem to taky měla. 3 týdny po porodu jsem si myslela že vykrvacim. Jela jsem na pohotovost tam vše vypadalo vpořadku, nic nebylo vidět. Tudíž řečena MS. Ale napsali mi nějaké prášky na zatahnuti dělohy. Pak jsem přestala krvacet asi na cca týden. A poté znova, krvacela jsem jako blázen. Znova pohotovost a najednou šlo vidět kousek placenty a z té to tolik krvacelo :nevim: ale tvůj případ to nemusí být :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
475
28.11.19 19:44

Má zkušenost: mně už očistky ustávaly a najednou čtyři týdny po porodu to začalo být silnější, i ze mě vypadly takový kusy čehosi :oops:, byla jsem na utz, ale bylo to v pohodě, že se to dočisťuje… pak to z ničeho nic ustalo (takže žádný postupný slábnutí)… pak dva týdny pauza a 6 týdnů po porodu jsem dostala MS, trvala 6 dní a myslela jsem, že vykrvácím, ale břicho mě vůbec nebolelo (před porodem ano)… to silnější krvácení při MS po porodu je prý normální… další MS už byla slabší, i když pořád silnější než před porodem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat