Kde a při jakých příležitostech Vám praskla voda? :-)

19.10.19 16:38

Kde a pri jakych prilezitostech Vam praskla voda? :-)

Zajimaly by me nejake prihody, kdy a kde vsude je mozne, aby praskla voda :D docela se desim, ze to prijde v tu nejmene vhodnou chvili :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2004
19.10.19 16:41

Já ani nevím kdy, trochu mě asi odtekla ve sprše v porodnici a pak to malá asi ucpala a šlo to s ní jak šla ven, porodni asistentka jen kousek uskocila :lol: :lol: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750

@Happy Hippo je z tohohle jsem mela nervy ze to prijde v nevhodnou dobu. U druheho ditete jsem mela posledni mesic nervy, protoze starsi syn hraje fotbal a kazdy vikend byl turnaj. A vzdy kdyz jsem tam jela tak jsem mela nervy ze mi tam urcite praskne voda :mrgreen: No zkratim to u obou deti mi ji pichli az v nemocnici :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
197

Pri porodu pri tlaceni :-D Oni to v tecch filmech radi zvelicuji jak najednou nekomi vytece kybl vody mezi nohama :mrgreen: :mrgreen: tak to neni + jen male procento porodu zacina prasknutou vodou a neni to vyhra, je tam pak doporuceny limit, do ktereho dite musi byt venku a muze to byt stresujici.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11783
19.10.19 16:43

Doma v posteli…a u mě to fakt byl nejméně kýbl, protože jsem nemohla ani odjet do porodnice, musela jsem počkat, až vyteče…stála jsem u pračky a jen jsem tam házela promáčené ručníky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3750
19.10.19 16:44

@Lotrinka ten limit je ale dlouhej, vim ze me to prekvapilo ze je to snad 48 hodin.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1647
19.10.19 16:45

Mě před 7 letý praskla voda doma přesně ve chvíli kdy jsme domalovali koupelnu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
408
19.10.19 16:48

U prvního při kontrakci v porodnici, u druhého při kontrakci v sanitce :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 16:52

Mně praskla ve spánku v posteli, druhý kýbl vytekl, když jsem před porodnicí vystupovala z auta. Ten večer jsem si byla nakoupit další zásoby cukrové vaty v Globusu, byla klika, že mi nepraskla tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442

Děti mám tři, ale sama nepraskla ani u jednoho. První porod byl vyvolaný, tudíž mi ji píchali v porodnici. Druhý porod byl sice přirozený, ale velmi rychlý a miminko si to ven šinulo vesele i v obalech. Stačili ji píchnout na poslední chvíli. Třetí porod byl plánovaný císař několik dní po termínu a tam voda vystříkla jak gejzír do vzduchu a smočila kde co. Viděla jsem to já za plentou i muž u mé hlavy a velmi jsme se všichni pobavili. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
516

U mě to teda taky byl “kýbl” vody. Svlékla jsem se v koupelně, že půjdu do sprchy. A jak jsem udělala krok k té sprše, tak se ta voda zničehonic vyvalila :mrgreen:. Nepředcházela tomu žádná námaha. Bylo to tři dny po termínu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12236
19.10.19 16:55

Ležela jsem večer na posteli a odpočívala, tak jsem zakřičela „už je to tady“ a honem se naštelovala mimo postel, aby se nezničila - matrace je pevně přičalouněná na rošty, a aby voda vytekla na koberec - porodila jsem do 12 hodin po prasknutí vody

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 16:55

Mně naštěstí praskla doma v kuchyni, kdyz jsem se k ranu vzbudila, ze musim na malou. Po záchodě jsem si lehla, zacaly pravidelne kontrakce a tlak na spodek, tak jsem sla znova na wc a cestou jsem vypustila rybník. Bylo toho hodne a teklo to pořád, do porodnice jsem prijela i pres tri vlozky durch

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 16:56

Ahoj tak mě praskla ve 4 ráno při kontrakci doma na sedačce tak sem si rychle dala ruku mezi nohy a plahočila se na wc ale naštěstí tý vody nebylo moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.10.19 16:57

@stinga tohle byla moje nocni mura. Kupovali jsme asi dva mesice pred porodem novy matrace :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama