Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, jsem přesně 21tt a od 7 od rána mám takové pichave bolesti dalo by se říct, že jen při pohybu, když sedím tak to nebolí. Vždy to je jakoby jak začínaji trisla pod břichem. Ale jak chodím tak to teda bodá neustále… Jsem teď úplně mimo město 40km daleko a nevím co dělat, stejně je sobota…podotýkám že břicho netvrdne..
Těžko říct, pokud je bolest velká, jela bych na pohotovost.
Já to tak měla, když se natahovaly vazy v deloze. V sede bez bolesti a pri chůzi pichani. V pátým až šestým měsíci mi rychle rostlo břicho. Takže v podstatě cele dva měsíce me takto pichalo.
Ale problém to není, jen je to velmi neprijemne. Dítě to ale neohrozí.
@Kresatkovi @barboramerk holky už to nebolí, napadlo mě že to můžou být ty vazy no, anebo mocak nebo snad poslicci? Snad ne, ještě moc brzo myslím. Hlavně jsem celý den malou cítila tak aspoň jsem byla trochu klidná… ![]()
Jsem ve 22tt a mám pocit, že mě někde tahá, píchá, pobolívá prakticky od začátku. Ale není to teda nijak nesnesitelné ani intenzivní.
Achjo včera večer to začalo znovu, taková tahava bolest a když jsem se pohla tak křeč, přítel mi chtěl volat rychlou, ale já jsem palicak, chtěla jsem počkat že si zajdu dneska k doktorovi, zase mám od rána bolesti. Ten má ale dovolenou a žádný zaskok a do nemocnice budu muset jet autobusem 45 minut.
@Marry01 Nemůžeš si vzít taxi? Nebo někomu zavolat? Jestli se Ti to nezdá, tak určitě jeď…
@Ba-stet paní doktorka říkala, že se mi to bude občas stávat, že to jsou poslicci, mám i trochu niz placentu, mám se šetřit..
@Marry01 Už poslíčky, jo? Tak odpočívej, ať je miminko dopečené.
@Ba-stet no, prý můžou být poslicci i dřív. Dneska jsem měla i na toaletaku čirý lepkavy hlen, nevím jestli mi náhodou neodchází hlenova zátka, protože to už by mala v břiše asi nevydržela do konce
Ale 31. Jdu do poradny tak se zeptám doktora jestli tam pořád je..
@Marry01 Uff… Drž se odpočívej, budu držet palce, ať vydržíš co nejdéle. Kdybys měla ještě nějaké pochybnosti, tak určitě zas jeď do nemocnice. I když je kontrola za chvilku…