Kde koupit kočárek Firkon?

Anonymni
12.4.06 09:58

Kde koupit kočárek FIRKON?

Ahoj holky,
prosím o radu, kde koupit kočárek Firkon. Bydlím blízko polských hranic u Karviné a klidně si pro něho zajedu do PL. Nevíte, jestli ho mají na tržišti v polském Těšíně nebo někde poblíž?
Díky předem za odpověď.

NOGGIE

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

22315
12.4.06 10:00

Ahoj Nogie

My byli v Jelenej gore, a tak mikde Firkony nebyli.......nakonec sme ho koupili v Ml. Boleslavi

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.06 10:14

Ahoj Káťo, právě tvé fotky Firkonu v jiné diskuzi mě moc zaujaly… :wink: :lol:
Sháním bytelný kočár na projížďky po vesnici a nechce se mi za něj utrácet 15 tis. a víc. To raději připlatím na autosedačce.
Navíc Firkon prý vychází dobře v testech spotřebitelů… :wink:

Ahojky. NOGGIE

• Nahlásit
  • Citovat
22315
12.4.06 10:17

No, snad se nejake holky ozvou........my sme tam jeli zbytecne, ale pak jeste tentyz den sme ho koupili t Boleslavi.. stal 6700 i s plastenkou…

Na zimu je fakt super, projela jsem s nim vse......a jako sportak taky vypada fajn, ale ja uz mam ted golfky, takze pujde na pudu k babicce…

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
12.4.06 10:32

Ahoj Katko,škoda,že si se ozvala až teď a jsi tak daleko :( My měli Firkon Vector-khaki zelené barvy,používaný jen 2měsíce a před týdnem jsme ho odvezli do Brněnského bazaru!Pořizovací cena i z pláštěnkou byla 6.000,nyní je tam na prodej za 4.000 :wink: Tak kdyby jste měli třeba cestu do Brna,nové se tu dají pořídit v různých bar.variantách :D Pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
12.4.06 10:33

nogie:ja nasla toto na netu:
http://www.nakupzdomu.cz/index.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
12.4.06 10:34

Ještě omluva,v tom zmatku jsem místo NOOGIE napsala KA-TCE,tak sormiš :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
12.4.06 10:40

Valderamo - můžeš mi prosím napsat přesně obchod, kde se dá koupit v Brně? Mám vlak zadara, tak bych se tam klidně rozjela… :wink:
NOGGIE

• Nahlásit
  • Citovat
138
12.4.06 10:42

Jo NOOGIE,jen ještě maličkost(spíš rada),v Polsku bych kočárek nekupovala,naši tři známí nezávisle na sobě koupili kočáry v Polsku(nadšení jakou neudělali výbornou koupi)a nakonec všichni museli po pár měsících reklamovat a byl to děsnej problém a pěkně nadávali :( Toď jen můj názor,že je lepší nakupovat v kamenném obchůdku!Vecpala jsem se vám sem,ale snad ti alespoň trochu pomohla.Zdravím a přeji šťastný výběr :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
138
12.4.06 10:47

Kliďánko :lol: je to obchod CHICCO na ulici Václavská-tři zastávky za hlavním vlak.nádražím- tramvají číslo 1 a jsou tam velice ochotné a milé prodavačky :D a že jsem těch obchodů s „karama“ prošmejdila!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
78
12.4.06 11:52

Ahoj,
když jsem sháněla cca před rokem kočár já, tak Firkony měli taky v jednom obchodě v Brně na ul. Úvoz. Ale přesnou adresu (číslo) si už nepamatuju, když tak jukni do Zlatých stránek.
M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
201
12.4.06 11:53

Ahoj,
my koupili Firkon Vector ve Dvoře Královém - příjemná obsluha. Jinak ke kočárku - je docela dobrý, bytelný, jen celkem vrže a madlo je jen s obtížemi polohovací :roll: , horší skladnost, na zimu nám byl s fusakem užší, ale cena je opravdu dobrá.

Dobrý kup Meda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
853
12.4.06 12:15

ACHOOJ…tak Firkon mám také přímo typ VECTOR.Byli sme si pro něj v Polsku přímo v Klodzku a tam si to vozí od výrobce,který je v Olawě,ale to kde je netuším.Sem z východních Čech a do Klodzka to pro kočárek měla 60km.Používáme ho 10.měsíců náš malý není žádný drobeček vydržel nám tam přes zimu i s fusakem v pohodě.Jinak ta konstrukce vážně někdá vrže,ale my ted promazali vazelínou a pohoda.Velice krásně se konstrukce skládá a moc hezky s kočíkem i plně naloženým 11kilové dítě plus nákup jezdí.Mínus je blbá dostupnost pod košík když je kočárek vleže,ale to nemá jenom Firkon.Za ty penízky co nás stál jsem spokojená a pokud čekáš mimi na léto a budeš nucena vozit přes zimu jdi do něj.Tyto kočárky má prodejna Hapu ve Dvoře Královém jak už tu někdo zminoval a také je mívali ve Valašském Meziříčí,ale nevim zda eště mají.Jinak v Polsku mi stál 4800Kč před rokem a půl.Včera sem viděla u nás ve městě čtvrtý Firkon Vector.Jen mne vytočilo když sem byla těhu,že jedni cigáni začali vozit tento kočár s podobnou barvou mají také vínový,ale s krémovou já mám se šedivou…ale známým se líbí ten můj více ta krémovas vínovou prý neni ono.Snad ted na jaře přejdou do sportáku a tento prodají někam za hory. :D Jo a ještě pozor do klasického výtahu se ti vejde,ale nekupuj takové ty širší kolečka jinak asik bohužel. :evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
12.4.06 13:01

Moc díky za reakce, holky :wink:
Uvažovali jsme s manžou jestli koupit nějaký „frajerský“ kočár nebo „neznačkovou“ levnější variantu a přišli jsme na to, že s naším použitím - asfaltovky po naší vísce, žádné nástupy a výstupy do/z MHD, bydlíme v rodinném domku, takže žádné výtahy - nám bohatě stačí bytelný kočár v levnější variantě. Samozřejmě se mi moooc líbí lehoučká trojkolka od Quinny se systém „naklikávání“ jednotlivých komponentů na podvozek, ale cena po slevě 15 tis. mě jaksi nenadchla… :lol:
Mimi bude srpnové, od září/října ho budu muset začít balit do dek a pak hned do fusaku, takže prostornější kočárek je pro nás to pravé :wink:

Mějte se hezky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
12.4.06 14:56

Noggie,

kocarek ma dlouhou lozni plochu, a ta vlozna taska je taky dlouha. malej byl v ni az do konce unora.......narodil se v cervenci a v unoru uz mel 9Kg

Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama