Kde kupujete legíny?

345
6.6.21 09:11

Kde kupujete legíny?

Prosím kde kupujete kvalitní legíny, které vydrží? Potřebuju vícero jak na cvičení tak na běžné nošení. Aby neprosvítaly, aby se nahoře nerolovaly ani nezařezávaly a aby byly i na mně :-) velikost 44. Kupovala jsem v Lídlu jsou levné a pohodlné, ale vydrží strašně krátce, hned je podřu. Zaujaly mně na Dedoles (jo ti co mají tu otravnou reklamu s křepčícíma křečkama), ale nejsem si jistá, že jsou kvalitní, nemáte někdo zkušenost? Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9232
6.6.21 10:14

@Markéta Rudná Decathlon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9391
6.6.21 11:30

Picaluna

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17235
6.6.21 13:07

Lelosi, decathlon

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14447
6.6.21 21:32

C&A jsem kupovala a taky mám sportovní z Lidlu a ty mám už x let a pořád jsou v pohodě, pevné a drží tvar

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
345
8.6.21 19:08

Tak už mám dvoje z Decathlonu :-) Sice ty nejlevnější mi moc nevyhovovaly, ale do čtyř stovek jsem se vešla, tak uvidíme, jak dlouho vydrží. Každopádně díky a možná pro ostatní rada, raději nekupujte online ale zajeďte se mrknout, zkoušela jsem jich asi osmero všechny XL a rozhodně neměly všechny stejnou velikost a taky některé jsou pěkně matné, ale některé se hodně lesknou a pokud člověk nemá dokonalé nohy, tak to není to pravé ořechové…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
832
16.6.21 06:53

Aktuálně jedu lelosi a picaluna. Oboje ale prosvítají, ne že ne, a to mám dobrou velikost. Pohodlné jsou ale neskutečně, takže nosím pořád. Cvičím doma, tak prosvítání moc neřeším a spíše to pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat