Kde kupujete stříbrné náušnice?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NatalieSofie
Kecalka 279 příspěvků 20.05.19 15:18
Kde kupujete nausnice stribrne?

Kde prosim kupujete nausnice stribrne? Ja vzdy neco najdu na internetu a pak to reklamuji…je to vse hrozne nekvalitni. Nejaky kamenný kram, nebo dobre internetove stranky? Moc dekuji

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 14856 příspěvků 20.05.19 15:23

Teď jsem kupovala jako dárek v klenotech Aurum.

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 20.05.19 15:27

A odkud jsi?

NatalieSofie
Kecalka 279 příspěvků 20.05.19 15:28

Praha

Tableta
Kelišová 5184 příspěvků 20.05.19 15:37

Jedině na Zlaté berušce. Jsou to sice šperky pro děti, ale vyberala jsem si i já :mrgreen:

Uživatel je onlineopozice
Extra třída :D 14680 příspěvků 20.05.19 15:40
@NatalieSofie píše:
Kde prosim kupujete nausnice stribrne? Ja vzdy neco najdu na internetu a pak to reklamuji…je to vse hrozne nekvalitni. Nejaky kamenný kram, nebo dobre internetove stranky? Moc dekuji

vše, co je ze stříbra je šunt, který nestojí nic. Když už, tak šperky ze zlata. :mavam: :*

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 20.05.19 16:01

@NatalieSofie já mám výborné zkušenosti s takovou tou hlavní ulicí mezi Palladiem a Celnicí, kde jezdí tramvaje. Je tam několik zlatnictví a pokaždé, když chci šperk, jdu tam. Nikdy jsem neodešla s prázdnou. Líbí se mi hlavně zlatnictví, co je jakoby nejblíž palladiu. Nekupovala jsem teda stříbro ale jsem si jistá, že budou mít pěkný design i u stříbra. Plus jak je jich tam několik, můžeš velmi snadno získat přehled o cenách a vybrat tu nejlepší nabídku.

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 20.05.19 16:02
@opozice píše:
vše, co je ze stříbra je šunt, který nestojí nic. Když už, tak šperky ze zlata. :mavam: :*

zlato je pro socky, my boháči nosíme jenom diamanty a platinu :roll: to je zase názor tohle, ježiši

Extra třída :D 14680 příspěvků 20.05.19 16:16
@Lalelale píše:
zlato je pro socky, my boháči nosíme jenom diamanty a platinu :roll: to je zase názor tohle, ježiši

nevíš o čem píšeš. :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 20.05.19 16:20

@opozice no hlavně, že ty ano :roll:

Extra třída :D 14680 příspěvků 20.05.19 16:30
@Lalelale píše:
@opozice no hlavně, že ty ano :roll:

to ty jenom plácneš do vody. Podívej se na ceny komodit a potom plkej nesmysly. :mrgreen: :mavam:

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 20.05.19 16:34

@opozice eh? Co tim chce basnik rict? Jak to souvisí s tím, že zakladatelka chce šperk? :mrgreen:

Extra třída :D 14680 příspěvků 20.05.19 16:37
@Lalelale píše:
@opozice eh? Co tim chce basnik rict? Jak to souvisí s tím, že zakladatelka chce šperk? :mrgreen:

mě je jedno, co zakladatelka chce, jen jsem podotkl a na to mám v diskuzi právo, že stříbro je dle mého šunt, který já bych si nekoupil. :mrgreen: Nic více, nic méně. ;)

Uživatel je online_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1143 příspěvků 20.05.19 16:47
@NatalieSofie Ja kupuju náušnice převážně v Pandore :palec:
@opozice píše:
vše, co je ze stříbra je šunt, který nestojí nic. Když už, tak šperky ze zlata. :mavam: :*

To si zakladatelce moc neporadil :mrgreen:, tak radsi preferuje stříbro ;), vzdyt to neni nic hrozného.
Mne treba osobne nezáleží, jestli zrovna mam šperk z diamantu, ze zlata, nebo ze stribra :nevim:

Extra třída :D 14680 příspěvků 20.05.19 16:51
@_.Emilyyy píše:
@NatalieSofie Ja kupuju náušnice převážně v Pandore :palec:To si zakladatelce moc neporadil :mrgreen:, tak radsi preferuje stříbro ;), vzdyt to neni nic hrozného.
Mne treba osobne nezáleží, jestli zrovna mam šperk z diamantu, ze zlata, nebo ze stribra :nevim:

já nevím, pomohl, nepomohl, pokud se jí jedná o ne žluté zlato, ta barva jí nevoní, tak máme i bílé zlato, které je v současné době IN. Jen předpokládám, že to nebude trvalé a zase si žluté zlato upevní svoji dlouholetou pozici. :* :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama