Kočička - hračka (je v Praze k sehnání?)

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MartinaCV
Echt Kelišová 7926 příspěvků 20.05.19 10:57
Kočička - hračka (je v Praze k sehnání?)

Ahoj, chci se zeptat, jestli se dá sehnat třeba v Praze, kam průběžně jezdím, kočička na přiložené fotce. Koupila jsem ji před mnoha lety ve vietnamském obchůdku, bylo jich tenkrát všude plno, nyní již nikde u nás nemají (jsem na malém městě). Mám malou dceru, která po ní pláče. Kočička je už rozbitá, sypou se z ní drobky a při stisknutí už nemňouká. Kvůli dceři sháním stejnou.

Reakce:
unuděná
Echt Kelišová 7834 příspěvků 20.05.19 11:04

@MartinaCV Jé, s dovolením se přidám, protože jestli tohle někde seženu, tak se dcera počůrá blahem :mrgreen: Ale i když chodím po hračkářstvích poměrně často, tak takhle realistickou jsem ještě neviděla, aby ještě mňoukala! :mavam:

MartinaCV
Echt Kelišová 7926 příspěvků 20.05.19 11:06
@unuděná píše:
@MartinaCV Jé, s dovolením se přidám, protože jestli tohle někde seženu, tak se dcera počůrá blahem :mrgreen: Ale i když chodím po hračkářstvích poměrně často, tak takhle realistickou jsem ještě neviděla, aby ještě mňoukala! :mavam:

Tenkrát ji měli všichni Vietnamci. Bylo jich všude jak naseto. My jsme taky kočičí rodina. :) Doufám, že třeba v Praze na nějaké větší vietnamské tržnici by ji ještě mohli mít… v běžných hračkářství nebyla, jen u těch Vietnamců.

Váš příspěvek
Reklama