Kde kupujete oblečení?

2008
31.8.16 20:22

kde kupujete oblečení?

Ahojky, kde nakupujete pro sebe oblečení? v jakých obchodech? mám na mysli třeba Takko, Caa…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

31.8.16 20:33

Esprit na e-shopu. V obchodech minimálně, mám pocit, ze mají všude nekvalitní hadry. Sem tam něco v Orsay, černá trika a tilka. Dceři kupuji převážně Tchibo věci a začínám ji kupovat víc a víc taky Esprit, ale leze to dost do peněz…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2074
31.8.16 20:34

@onajeblond Ahoj, já mám nejraději Tally Weijl na džíny, Orsay na topy, Promod a Mango to samé, na trička a mikiny CaA, Terranovu, na věci na sport Decathlon. Jinak třeba do sekáčů jsem nechodila, až jsem díky kamarádkám objevila Textilhouse a také jsem tam dobře nakoupila. V Takku jsem snad nikdy nebyla. Ještě na prádlo HaM a Marks and Spencer.
Kde nakupuješ ty, nebo proč se ptáš?
Ještě všude většinou nakupuji ve slevách.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
31.8.16 20:37

Kalhoty, svetry, trička v Orsay, Tally Weijl + takové ty obyč. trika, kraťasy, leginy hodně v Lidlu. Na lepší kousky vyrážím do jednoho butiku u nás.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1278
31.8.16 20:40

Nejcasteji Promod, Reserved. Tricka/tuniky/saty klidne v sekaci mezi 50-200kc, vezmu a ani vetsinou nezkousim, kdyz me tlaci cas. Pradlo H&M, intimissimi, triumph.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9425
31.8.16 20:43
@MadGirlNancy píše:
Esprit na e-shopu. V obchodech minimálně, mám pocit, ze mají všude nekvalitní hadry. Sem tam něco v Orsay, černá trika a tilka. Dceři kupuji převážně Tchibo věci a začínám ji kupovat víc a víc taky Esprit, ale leze to dost do peněz…

Taky často nakupuju na Esprit a pak s. oliver

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2008
31.8.16 20:49
@Lollitka píše:
@onajeblond Ahoj, já mám nejraději Tally Weijl na džíny, Orsay na topy, Promod a Mango to samé, na trička a mikiny CaA, Terranovu, na věci na sport Decathlon. Jinak třeba do sekáčů jsem nechodila, až jsem díky kamarádkám objevila Textilhouse a také jsem tam dobře nakoupila. V Takku jsem snad nikdy nebyla. Ještě na prádlo HaM a Marks and Spencer.
Kde nakupuješ ty, nebo proč se ptáš?
Ještě všude většinou nakupuji ve slevách.

Tak já nakupuji nejvíce v takku, pak taky v Kik, F&F, C&A.. ptám se jen tak jaké obchody jsou oblíbené a tak nic extra :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2074
31.8.16 20:55

@onajeblond Jo v pohodě, mě jen zajímalo, proč se ptáš, takže chápu. Z F&F mám také nějaké věci, které se mi líbí. Akorát je teď problém, že jsem vloni na podzim šíleně přibrala, takže v mých oblíbených obchodech už musím sahat po největších velikostech a už se jen obávám, kdy skončím v Big and beautiful, nebo v Lady XXL :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1129
31.8.16 20:57

Mango :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
31.8.16 20:59

Já nejraději nakupuji trička v New Yorker, CA, HM, Takko, Tchibo. Sukně a kratasy u vietnamců a občas si tam koupím i tričko, ale záleží na materiálu. Jednou jsem si koupila sukni ve značkovém obchodě a po jednom vyprání z ní slezla barva. Jinak nakupuji poměrně levně. I levně se dá hezky obléknout a ještě mám ráda třeba Lidl, ale to jak co.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
123
31.8.16 21:01

Spodní prádlo a občas triko v Evoně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13668
31.8.16 21:04

Lidl, HaM, CaA, FaF, Orsay ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
115
31.8.16 21:07

Nakupuji většinou ve sportech- Sportsdirect, Altisport, Sportisimo. Společenský si kupuji v Karlových Varech na Kolonádě, ale to je opravdu drahá záležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22558
31.8.16 21:18

@onajeblond Záleží co potřebuju a kam zrovna vlezu. Poslední dobou hlavně Sportisimo a sem tam něco v Lidlu. Jinak tady máme C&A, Takko, KIK,… další mám daleko, nevyžívám se v nakupování. A móda C&A, Takka a tomu podobných se mi poslendí dobou vůbec nelíbí. Někdy zajdu i do sekáče :think:
Jo a SAM bych zapomněla. Ten mám ráda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
628
31.8.16 21:24

SAM, Butikovo, origoš mafia - vše e-shop :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...