Kde kupujete živý vánoční stromek?

24995
24.11.18 16:29

v Ikea

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Kae
62
24.11.18 16:31

@debra.morgan Ok, díky za odpověď. Každý rok?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
411
24.11.18 16:32

Já teda přímo ne,ale všichni okolo nakupuji v IKEA. A nikdy si nikdo na nic nestěžoval.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22589
24.11.18 16:33

V Mountfieldu .. už několikátý rok a vždy jsme byli spokojeni :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2206
24.11.18 16:35

Kolik stoji stromek v Ikea? V Mountfieldu jsem koupila jednou, jedle 150 cm asi a byla za 500,–, letos o tom přemýšlím také. Jinak většinou přesně stromek z parkoviště u nákupáku, ale problém nikdy nebyl, jen mi přijdou drahé.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Kae
62
24.11.18 16:38

Ikea mě nenapadla, tak tam asi pojedeme na průzkum a nebo do toho Mountfieldu. @Nastys @Bizky díky za info :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21725
24.11.18 16:47

ja jezdim k hajnemu, pokud se dostanu rozumne pred vanoci k rodicum. parkrat jsme koupili u lidlu a nebo u nakupaku a nikdy problem nebyl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
637
24.11.18 16:51

My také kupujeme v Ikee spokojenost :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35438
24.11.18 16:51

Z plantáže z vedlejší vesnice. Nikdy nic nevylétlo,nikdy neopadlo.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3145
24.11.18 16:53

Kupuju na parkovišti před supermarketem. Jedli, vysokanskou, v ČR pěstovanou, prý. Nikdy nesmrdela, neopadala, nic z ní nevylezlo. Domu ji strčím z balkonu 23. Asi máte fakt smůlu, že vždycky natrefite na nějakou vadu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
800
24.11.18 16:55

Mountfield a naprostá spokojenost. Kupujeme cca první týden v prosinci, skladujeme v kýbli s vodou ve stodole, zdobíme na Štědrý den a až do Tří králů je krásný a neopadává. Letos půjdeme opět tam :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36556
24.11.18 16:56

@Kae Tak ten smradlavej, byl kradenej :)

Jinak stromek řežeme každý rok v našem rodinném „lese“, je to tradice, nejde o skutečný les, je to takový remízek mezi polem a loukou na Vysočině. Zatím tam ještě jsou :mrgreen: Ale nevypadají jako z krámu, nejsou vyštipované, prostě normální náletové stromky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1378
24.11.18 16:56

My teda už třetím rokem kupujeme v OBI a vzdycky teda maximální spokojenost. Pokaždé vydrzela do tří králů :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8935
24.11.18 16:58
@Nastys píše:
V Mountfieldu .. už několikátý rok a vždy jsme byli spokojeni :)

Přesně tak.Přijatelné ceny,super kvalita.Nikdy nezklamal.Už ani jinde stromky neokukuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21311
24.11.18 17:00

Ze zahradnictví v Úvalech, maji krasne veliké stromy, co vydrží.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný