Kde kupujete velká a výhodná balení cukrovinek, sladkosti?
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
- Sledovat eMimino.cz
Reakce:
Občas nám dojde leták na toto: https://www.ceskecukrovinky.cz/6-obchod . Zkušenost nemám.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Vím, že neodpovídám na otázku, ale proč bych to měla kupovat? Děti po tom tloustnou, jsou hyperaktivní a kazí se jim zuby… A ještě si přečti jaká tam jsou Éčka a co které způsobuje.
Příspěvek upraven 11.11.19 v 07:52
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, kde nakupijete velká balení sladkosti - bonbóny, čokolády, sušenky atd…Mame větší mlsnou rodinku
Nic takoveho nekupuji, asi bych brzdila nebo budes zahy psat..obezni rodinku.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Tak asi jako jedna z mála odpovím na otázku, která padla
Já beru ty větší balení v akcích, když jsou v Lidlu. Mají tam fajn věci, jen je potřeba hlídat ty akce
A tady na Emiminu mám pocit, že asi nikdo nekupuje a nejí sladkosti
Tak kdo to v těch obchodech sakra kupuje
???
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, kde nakupijete velká balení sladkosti - bonbóny, čokolády, sušenky atd…Mame větší mlsnou rodinku
Německo, Rakousko, v tamních supermarketech mají kvalitní čokolády a cukrovinky za podstatně nižší cenu než u nás. Už asi 5 let jsem nebyl v zahraničí, ale běžně jsem nakupoval ve velkém v rakouském Hofru, německý Kaufland, Edika, atd., často tam ve stejný den byly akční německé a švýcarské čokolády za poloviční cenu než v českém supermarketu stejné firmy v ten samý den. Taky jsem kupoval sušenky, bonbóny, atd. v různých podnikových prodejnách u německých továren…
A na rozdíl od toho, co se děje u nás, v rajchu neomezovali akční zboží počtem kusů, když jsem vybral celej regál s čokoládama, ještě pokladní a manažer marketu tloukli čelama o zem a děkovali za návštěvu… Jen jednou v nějaký malý díře hluboko ve vnitrozemí bába trochu pyskovala, že nezbyde na místní, ale do 50km od čáry není problém…
![]()
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
@Runina píše:
Tak asi jako jedna z mála odpovím na otázku, která padlaJá beru ty větší balení v akcích, když jsou v Lidlu. Mají tam fajn věci, jen je potřeba hlídat ty akce
A tady na Emiminu mám pocit, že asi nikdo nekupuje a nejí sladkosti
Tak kdo to v těch obchodech sakra kupuje
???
Stačí se podívat v obchodě do nákupních košíků. Důchodci a pak vidím rodiče tlustí, děti tlusté, tak je mi hned jasné, kdo to kupuje. A když děti ještě tlusté nejsou, tak jen proto, že to přes den vyběhají, což se časem při menším pohybu určitě projeví. Prostě už od mala si budují závislost na sladkém.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
V Pedru a tchán vozí i ze Sapy. Ale upřímně postupně kupujeme míň a míň. U spousty věcí mění receptury a ta chuť je jinde. Radši koupím Lindt nebo jinou takovou, u které člověku stačí kousek, ale je to blaho v puse. A občas objednám jako dárek z Captain Candy. To však nesplňuje podmínku: výhodné. Za pár bonbónů dám 100,– jako nic.
Děti mají doteď pomalu polovinu nadílky od Mikuláše. Samotným jim to přestává chutnat.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Ahoj, zajímalo by mě, kde nakupijete velká balení sladkosti - bonbóny, čokolády, sušenky atd…
Mame větší mlsnou rodinku