Kde kupujete velká a výhodná balení cukrovinek, sladkosti?

Anonymní
8.11.19 12:05

Kde kupujete velká a výhodná balení cukrovinek, sladkosti?

Ahoj, zajímalo by mě, kde nakupijete velká balení sladkosti - bonbóny, čokolády, sušenky atd…

Mame větší mlsnou rodinku :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

8.11.19 12:26

No napadá mě Makro. Ale raději bych upekla plech buchty.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
8.11.19 12:29

Občas nám dojde leták na toto: https://www.ceskecukrovinky.cz/6-obchod . Zkušenost nemám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 12:41

Na těhlech věcech člověk nejlíp ušetří tak, že je nekupuje :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
963
8.11.19 12:49

V nemecku, nebo na nemeckem eshopu, maji fajn ceny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
8.11.19 12:49

Vím, že neodpovídám na otázku, ale proč bych to měla kupovat? Děti po tom tloustnou, jsou hyperaktivní a kazí se jim zuby… A ještě si přečti jaká tam jsou Éčka a co které způsobuje.

Příspěvek upraven 11.11.19 v 07:52

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2591
8.11.19 13:34
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, kde nakupijete velká balení sladkosti - bonbóny, čokolády, sušenky atd…Mame větší mlsnou rodinku :srdce:

Nic takoveho nekupuji, asi bych brzdila nebo budes zahy psat..obezni rodinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
119
8.11.19 13:38

Tak asi jako jedna z mála odpovím na otázku, která padla :lol: Já beru ty větší balení v akcích, když jsou v Lidlu. Mají tam fajn věci, jen je potřeba hlídat ty akce ;) A tady na Emiminu mám pocit, že asi nikdo nekupuje a nejí sladkosti :lol: Tak kdo to v těch obchodech sakra kupuje :nevim:???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
696
8.11.19 13:58
@Anonymní píše:
Ahoj, zajímalo by mě, kde nakupijete velká balení sladkosti - bonbóny, čokolády, sušenky atd…Mame větší mlsnou rodinku :srdce:

Německo, Rakousko, v tamních supermarketech mají kvalitní čokolády a cukrovinky za podstatně nižší cenu než u nás. Už asi 5 let jsem nebyl v zahraničí, ale běžně jsem nakupoval ve velkém v rakouském Hofru, německý Kaufland, Edika, atd., často tam ve stejný den byly akční německé a švýcarské čokolády za poloviční cenu než v českém supermarketu stejné firmy v ten samý den. Taky jsem kupoval sušenky, bonbóny, atd. v různých podnikových prodejnách u německých továren…
A na rozdíl od toho, co se děje u nás, v rajchu neomezovali akční zboží počtem kusů, když jsem vybral celej regál s čokoládama, ještě pokladní a manažer marketu tloukli čelama o zem a děkovali za návštěvu… Jen jednou v nějaký malý díře hluboko ve vnitrozemí bába trochu pyskovala, že nezbyde na místní, ale do 50km od čáry není problém… 8) 8) 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
280
11.11.19 08:13
@Runina píše:
Tak asi jako jedna z mála odpovím na otázku, která padla :lol: Já beru ty větší balení v akcích, když jsou v Lidlu. Mají tam fajn věci, jen je potřeba hlídat ty akce ;) A tady na Emiminu mám pocit, že asi nikdo nekupuje a nejí sladkosti :lol: Tak kdo to v těch obchodech sakra kupuje :nevim:???

Stačí se podívat v obchodě do nákupních košíků. Důchodci a pak vidím rodiče tlustí, děti tlusté, tak je mi hned jasné, kdo to kupuje. A když děti ještě tlusté nejsou, tak jen proto, že to přes den vyběhají, což se časem při menším pohybu určitě projeví. Prostě už od mala si budují závislost na sladkém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama