Kde nejvíce prodáváte?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Crackell
Stálice 54 příspěvků 21.01.18 22:08
Kde nejvice prodavate?

Ahoj maminky, chtela bych vas poprosit o zkusenosti, kde jste nejlepe prodali veci po detech? Mam uz hadriky 0-6 mesicu a kocarek:)
Koukala jsem i na aukro, ale nevim, jak tam lidi vypocitavaji cenu dopravy, nemate nekdo zkusenost, urcite by se hodilo kamkoli.
 Dekuji

Reakce:

b22
Kecalka 271 příspěvků 21.01.18 22:23

Já na sbazaru a na fcb na marketplace…

Ivetlu
Kecalka 350 příspěvků 21.01.18 22:39

Facebooková stránka pro maminky z našeho města…

Gaba80
Kecalka 150 příspěvků 21.01.18 22:42

Mimibazar, FB a Letgo

Příspěvek upraven 21.01.18 v 22:52

Vanda9
Generální žvanilka 20582 příspěvků 197 inzerátů 21.01.18 22:46

Já tady. :lol:

Lenyy21
Kecalka 144 příspěvků 21.01.18 23:11

Zkus vinted.cz :-) Tam můžeš prodávat dětské oblečení, i ostatní (dámské, pánské..)

AudiH
Kecalka 461 příspěvků 22.01.18 02:15

@Crackell
Letgo nejrychlejší
Vinted nejpomaleji

LimitedEdition
Zasloužilá kecalka 841 příspěvků 22.01.18 02:21

Bazoš, Sbazar, letgo, Facebook… Jen už na to nemám nervy, neboť jako prodávající udám cenu nižší než bych za to mohla požadovat a všechny odpovědi jsou pouze smlouvání o ceně. Když jsem dala k prodeji skoro nový, plně funkční sporák za necelých tisíc korun a stál osmkrát více a přišla odpověď dám 200 napište adresu jsem rezignovala… Asi tuto taktiku zkusím zítra v Kauflandu. Ale nejvíce prodejů jsem měla z toho Sbazaru.

Kazimíra Olejovka
Kecalka 312 příspěvků 22.01.18 05:29

Velké věci přes Sbazar. Oblečky jsem prodávala jako balíčky na Sbazaru a něco na MIMIbazaru. Nové, značkové kousky jsem prodávala jednotlivě na Mimibazaru. Dnes už chodím prakticky jen na místní Bleší trh a prodala jsem 99%, včetně hraček a jiných potřeb. Co zbylo, dala jsem na Ukrajinu a zbylé hračky do „krabice od bot“ a poslala chudým dětem jako dárek. Teď přes zimu Blešák není, tak prodávám opravdu jen pár zbytečků, na místním FB bazárku.

Ijen
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 22.01.18 08:57

Hlavne na Letgo, je to rychle, predavam jen osobne, zadne zdrzovani s postou a reseni plateb pripadne reklamaci. A davam teda hodne nizke ceny.

belladonna
Závislačka 2623 příspěvků 22.01.18 09:55

vinted.cz

Káťa19
Echt Kelišová 7693 příspěvků 19 inzerátů 22.01.18 19:09

Ahoj, me se osvedcil mistni bazarek, rada tu i nakupuji. Kdybys potrebovala s necim pomoci, napis. Praci ti usetri aplikace do mobilu emimino bazar, je to rychlejsi a jednodussi :palec:
Potom neni spatne pridat se tu do skupinky maminek v tvem okoli ;)
Hodne stesti :kytka:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Hokejista, který randí s Kovandovou: Prý nezapře podobu se slavným hercem

Vyplatilo se počkat! Česká Miss World Lucie Kovandová (25) byla dlouho věrná... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >

Nemoci u dětí často odrážejí atmosféru v rodině, říká lékařka

Dokud jsme zdraví, bereme to jako samozřejmost. Zpozorníme, až když je... číst dále >