Kde prodat telefon na součástky

3
10.4.21 10:40

Kde prodat telefon na součástky

Nedávno jsem si koupila nový telefon protože na tom starém se mi rozbil displej..Oprava displeje stojí zhruba 450kč a ten telefon i kdybych ho nechala opravit tak takovou cenu opravdu nemá… Říkala jsem si jestli náhodou někdo neznáte obchod kde bych mohla ten telefon prodat třeba na součástky.. Takže pokud znáte nějaký takový obchod-stránku nebo vy sami dokonce máte zájem tak budu moc ráda když se ozvete.
Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14829
10.4.21 10:55

On někdo v současné době ještě opravuje telefony? Nepoužitelné přístroje házíme do elektroodpadu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8025
10.4.21 11:05

@hihih. peníze ti za to nikdo nedá. Buď elektro odpad nebo se možná ozve někdo, že si to vezme zadarmo a opraví si to a pak až prodá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1040
10.4.21 11:08

Můžete zkusit bazos , tam se udává kde co…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
10.4.21 11:10
@nozu píše:
On někdo v současné době ještě opravuje telefony? Nepoužitelné přístroje házíme do elektroodpadu…

No samozdřejmě věci které jsou v podstatě na nic tak taky vyhazuji ale přijde mi tak trochu škoda vyhodit telefon který je funkční a má jen trochu rozbitý displej..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
10.4.21 11:11
@Aquarius79 píše:
Můžete zkusit bazos , tam se udává kde co…

Mrknu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28673
10.4.21 12:01

U nas obcas nekdo dava poptávku do městské FB skupiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12761
10.4.21 12:28
@hihih. píše:
No samozdřejmě věci které jsou v podstatě na nic tak taky vyhazuji ale přijde mi tak trochu škoda vyhodit telefon který je funkční a má jen trochu rozbitý displej..

Tak ho zkus darovat, treba se ho nekdo ujme…obchody v teto dobe asi tezko, jinak to samozrejme na Bazosi nebo Marketplace zkusit muzes prodat…spis k oprave, nez na soucastky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1541
10.4.21 13:49

Jestli na nej stojí display 450 korun, tak to fakt není žádné terno na součástky :D :D s rozbitym displayem se dneska dá prodat třeba iPhony nebo lepší modely Huawei, Samsung. Ale tam jdou ceny oprav displayu do tisíců, ne stovek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat