Kde se seznámit - samoživitelka

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
2.1.22 22:22

Kde se seznámit - samoživitelka

Ahoj, možná už někde podobné vlákno je, ale asi ještě před koronou.
Rok a půl jsem sama, otec dcery odešel od rodiny. Je mi 34, mám tříletou dceru a chybí mi muž, jako opora, fyzická a psychická a tak :roll: chodím do práce, ale jsem tam skoro sama, kvůli korone, kolegové jsou stejně všichni starší a šťastně ženatí. Lítám denně mezi školkou a prací, hřištěm a domovem, takže nulová šance se seznámit. Naši sice dceru pohlidaji, ale ne často, jsou už staří. Nechci zůstat do konce života sama, ještě si na to přijdu mladá. Zkusila jsem samozřejmě badoo apod, Facebook seznamku, ale co se mi ozývá za materiál je mazec, negramoti z kotěhůlek apod. :nevim: je mi jasné že v mém věku jsou chlapi šťastně zadaní a mají kompletní rodinku 🤔 mě tohle štěstí bohužel nepotkalo. Jsem ráda že zaplatím z výplaty nájem a jídlo a končím. Jsem z Prahy a barový a diskotéky fakt nevyhledavam, přijdu si na to už stará.
Tož tak, děkuji předem za rady 🙏 ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8275
2.1.22 22:47
@Anonymní píše:
Ahoj, možná už někde podobné vlákno je, ale asi ještě před koronou.
Rok a půl jsem sama, otec dcery odešel od rodiny. Je mi 34, mám tříletou dceru a chybí mi muž, jako opora, fyzická a psychická a tak :roll: chodím do práce, ale jsem tam skoro sama, kvůli korone, kolegové jsou stejně všichni starší a šťastně ženatí. Lítám denně mezi školkou a prací, hřištěm a domovem, takže nulová šance se seznámit. Naši sice dceru pohlidaji, ale ne často, jsou už staří. Nechci zůstat do konce života sama, ještě si na to přijdu mladá. Zkusila jsem samozřejmě badoo apod, Facebook seznamku, ale co se mi ozývá za materiál je mazec, negramoti z kotěhůlek apod. :nevim: je mi jasné že v mém věku jsou chlapi šťastně zadaní a mají kompletní rodinku 🤔 mě tohle štěstí bohužel nepotkalo. Jsem ráda že zaplatím z výplaty nájem a jídlo a končím. Jsem z Prahy a barový a diskotéky fakt nevyhledavam, přijdu si na to už stará.
Tož tak, děkuji předem za rady 🙏 ❤️

Takže hledáš sponzora?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 22:49

@Kockazvysocan ne, hledám partnera, živím se prací poctivě

• Citovat
  • Nahlásit
1757
2.1.22 22:50
@Kockazvysocan píše:
Takže hledáš sponzora?

Cely inzerat je tak psany. :mrgreen: Nejen sponzor, ale i stejcek na hlidani. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.22 22:51
@Capricorn61 píše:
Cely inzerat je tak psany. :mrgreen: Nejen sponzor, ale i stejcek na hlidani. :mrgreen:

Aha, tak takhle jsem to nemyslela :pocitac:

• Citovat
  • Nahlásit
14485
2.1.22 22:55

Ale tím snad chtěla zakladatelka napsat, že fakt nemá příležitosti k seznámení, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8275
2.1.22 22:55
@Anonymní píše:
Aha, tak takhle jsem to nemyslela :pocitac:

No radši tohle nikdy nezmiňuj, protože to přesně tak zní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1757
2.1.22 23:01
@g.sandova píše:
Ale tím snad chtěla zakladatelka napsat, že fakt nemá příležitosti k seznámení, ne?

To, ze teda zminila, ze nema cas, to teda bych jeste pochopila, ale proc zminuje financni situaci? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
267
2.1.22 23:06
@Capricorn61 píše:
To, ze teda zminila, ze nema cas, to teda bych jeste pochopila, ale proc zminuje financni situaci? :nevim:

Chapem to tak, ze ju praca a starost o to, aby bolo na ucty stoji vela energie a nie je vela priestoru na ine „radosti“. Ale to, ze hlada sponzora mi ani nenapadlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14485
2.1.22 23:09

@Capricorn61 pochopila jsem to tak, jako @Mkmkz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1088
2.1.22 23:32

Je divné, že se tady zatím žádný nápadník nepřihlásil (se mnou teda zakladatelka počítat nemůže, jsem pro ni stařec).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9637
2.1.22 23:35

Jak vidíš jako zena s dítětem nemáš právo na muze. Správné je zůstat sama a doživotně už nemít sex. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
743
2.1.22 23:35

Co zkusit nejaky konicek? Chapu, ze penez neni nazbyt, ale treba nejaka zajmova skupina nebo tak….nakonec seznamit se da skoro kdekoliv, i kdyz teda soucasna doba tomu nenahrava…ja osobne nefandim online seznamovani, i kdyz vim, ze to nekomu nekdy klapne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
2.1.22 23:39

Ty to píšeš tak strašně vyčítavě, že se vlastně nedivím, pokud tak vypadá i tvá komunikace a prezentace tvého bytí.
Nevidím na tobě jedinou pozitivní věc, proč by s tebou měl „normální“ chlap být.

Tak… teď se buď uraz, nebo si z toho něco vezmi a udělej změnu.
Nechtěla bych tě ani jako kamarádku s tímto stylem vyjádření, natož životní partnerku. Je to kruté, je to tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3557
2.1.22 23:57

Teď mi patnáctiletá dcera soucitně povídá: Mami, neboj, najdeš si nějakého dědulu… :mrgreen: Pokud to ona vidí tak pozitivně, nemám důvod si zoufat. Dědulů tu běhá nespočet :mrgreen: Btw. je mi 45, no bábrle :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat