Kde v Brně koupit levné ponožky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
levandule23
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 05.11.14 08:50
Kde v Brně koupit levné ponožky?

Dobré dopoledne,
poradí mi některá z vás, kde v Brně koupit co nejlevnější, obyčejné, vysoké, bílé ponožky? Nejlépe v centru. Nemusí být kvalitní, stejně je rozstříhám :lol:
Děkuju :)

Reakce:
nunik
Ukecaná baba ;) 1356 příspěvků 05.11.14 08:55

U jakýchkoliv vietnamců??

Eleonora93
Kecalka 128 příspěvků 05.11.14 08:56

Řekla bych že u šikmookých kamarádů. A co z nich budeš vyrábět že je rozstříháš :D

slivovicka
Zasloužilá kecalka 789 příspěvků 05.11.14 08:57

@levandule23 levne ponozky byvali na stanku pred vchodem do tesca u nadrazi. Ale jestli meli bile nevim. Ja tam kdysi kupovala barevny a furt jsou dobry. Jen tama uz nechodim, tak nevim jestli tam ta bouda jeste je.

Lychee13
Závislačka 3143 příspěvků 05.11.14 08:57

Třeba na Masaryčce u ťamanů ;)

levandule23
Zasloužilá kecalka 536 příspěvků 05.11.14 09:02

Děkuju :) jindy bych prošla město a nějaké určitě našla sama, ale budu mít na to ani ne půl hodiny, tak jsem chtěla konkrétní tipy

Dasha01
Ukecaná baba ;) 1136 příspěvků 05.11.14 09:38

@levandule23 V létě jsem kupovala levné ponožky v Tescu. Byla to sada asi 5ti párů.

mala-eva
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 16:56

Stačí zajít přes den do podzemí u hlaváku a najdeš všechno :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >