Kdo byl na rentgenu hlavičky

Anonymní
25.3.21 11:34

Kdo byl na rentgenu hlavičky

Zakrývali vašim miminkům hrudníček? :think:
Bojím se skrz tu radiaci, že mu to do budoucna něco udělalo :(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1827
25.3.21 11:36

Na rtg vědí co dělají od toho mají školy takže se bát nemusíš :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64378
25.3.21 11:36

Přestaň plasit. Nic se mu nestane. Děti přežijí ozařování atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
25.3.21 11:40

Ze ty ses zase ta s tou prohlubni v hlave? Prestan proboha vysilovat. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 11:41

@Villanelle nejsem 8o

• Citovat
  • Nahlásit
29404
25.3.21 11:41

Treti diskuse kvuli jednomu rentgenu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
598
25.3.21 11:46
@Anonymní píše:
Bojím se skrz tu radiaci, že mu to do budoucna něco udělalo :(

Nezakrývali. Byla na tom dvakrát, pak i na rtg hrudníku, magnetické rezonanci atd. Všechno stihla do 2 měsíců a nikdo neříkal že by to mohlo mít následky do budoucna :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
25.3.21 13:22

Až poletite na dovolenou, taky budete dítěti zakrývat hrudnik? Ja jsem byla jako dítě na RTG hodnekrat, v dospělosti zase MRI, CT… a zadna druha hlava nebo třetí ruka mi nevyrostla, žádné nemoci, následky, nic… je lepší nějaké takové vyšetření a vědět, že je člověk v pořádku nebo řešit případný problém, než vyšetření neudělat a pak nést následky třeba i banální problémy, který by se pri vcasnem zjištění dal vyléčit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
25.3.21 14:14

Ja jsem byla s cca 1,5 roku starym ditetem.. nic na zakryti nedostal, ale me oblikli do vesty nebo co to bylo. Zadny nasledky z toho nema

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
836
25.3.21 16:57

@Midaku no o tom nic na dveřích letadla naštěstí nepíšou jinak by asi jela zakladatelka busem :mrgreen:

Jinak doporučuji rozebrat starý akumulátor z auta a deskami znej dítě obložit :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
207
25.3.21 18:36

Ano, v 6-ti měsících, obě děti, oba se dožili puberty a jsou chytří jak opice :) Neboj :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24581
25.3.21 20:38

No, plicim rtg zareni urcite neublizi vic nez dozravajicim nervovym bunkam. Logictejsi by bylo zakryt hlavu. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 08:09
@Villanelle píše:
Ze ty ses zase ta s tou prohlubni v hlave? Prestan proboha vysilovat. 8o

Dámo, vy a další asi dvě, co tady komentují x dalších diskuzí ohledně pádů na hlavu a spojujete si to dohromady, kde místo rady akorát máte blbé kecy, mě naprosto vytáčíte :D. Prohlubeň v hlavě jsem zde tehdy řešila já a zakládala si kvůli tomu zde profil, abych se uklidnila a kromě blbých keců jsem se například dozvěděla, že jedné mamince spadlo dítko úplně stejně a mělo skryté krvácení, druhé mamince totéž, rtg v pořádku a když zaurgovala další, tak tam už prasklina byla. Můj syn má doteď tu prohlubeň v hlavě a nebyla to tím pádem “obyčejná” boule, která splaskne. Nesplaskla. Nebyla tam do pádu.

Udivuje mě, jaké jsou tady neskutečné chytračky, které mají doma dvě děti a myslí si, že jsou odbornice. Většina lidí, co se tady ptá, hledá uklidnění, stejnou zkušenost a případně radu odborníka. A založí si zde účet jen kvůli tomu. Místo toho se dočká odpovědi zapšklé ženské, která zná asi všechny diskuze nazpaměť, protože nemá nic lepšího na práci :think: .

@Anonymní píše:
Bojím se skrz tu radiaci, že mu to do budoucna něco udělalo :(

Taky synovi nedávali žádnou ochranu, určitě to bude v pořádku, ale jelikož je to starší diskuze, akorát tady na mě vyskočila, asi už jste v pohodě :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat