Kdo mi dobil mobil?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 22:08
Kdo mi dobil mobil?

Ahoj,
nevíte, nechá se někde zjistil, kdo mi dobil mobil?
Již potřetí za sebou se mi stalo, že mi někdo dobil kredit do mobilu. Manžel je to v tom prý nevinně :mrgreen:, dneska se mi smál, jak to prý dělám. :lol: Ani nikdo z mých příbuzných a známých se mi ještě nepřiznal, resp. neptal se mne třeba jestli mi ty peníze přišly. Navíc, mám 2 čésla a tohle zrovna moc lidí nezná, ani ho moc nepoužívám…
Nechá se to někde zjistit?
Mně vždy jen přijde sms, že dobití proběhlo v pořádku… :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineKoty
Závislačka 3800 příspěvků 30.01.17 22:11

Když Ti pošlu své číslo účtu, přeneseš to kouzlo i na mě? :lol: :mavam:

micta
Generální žvanilka 23881 příspěvků 30.01.17 22:13

Taky se nám to párkrát stalo. Prostě se buď někdo upsal, když vyplňoval dobíjecí tiket, nebo se uklepla obsluha terminálu, tam je potom jen minuta na zrušení dobití.
Nám se jednou ozvala maminka, která se upsala a omylem nabila nám, tak jsme jí to nabili zpět. Jinak asi nemáš šanci to zjistit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 22:22

@Koty :mrgreen:
@micta
To jsem si říkala poprvé taky… Že se někdo ozve, tak mu ty peníze přepošlu… Stalo se to potřetí a pořád nikomu neschází… :nevim:
(mimochodem, hlavně poprvé to přišlo vhod, zrovna jsem tam měla si 2 koruny a plánovala jsem říct manželovi, aby mi doplnil…:mrgreen: )

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 5415 příspěvků 30.01.17 22:24

To cislo nikdo mit nemusi, staci to blbe nadiktovat nebo vyplnit a kredit se posle nekomu jinymu, kdyz to vcas nevystornuje.

tini
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 6 inzerátů 30.01.17 22:29

My to delame babicce, ma chudak prd penize, ale uz nas asi podezriva.:-)

JancaS84
Stálice 71 příspěvků 30.01.17 22:34

Co zkusit zavolat operátorovi jestli jsou schopni oni dohledat odkud to bylo dobito?

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 30.01.17 22:45

Třeba bylo špatně nadiktovane číslo :) pokud se nikdo neozve neřešila bych to.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 23:11
@JancaS84 píše:
Co zkusit zavolat operátorovi jestli jsou schopni oni dohledat odkud to bylo dobito?

Zkusím to, už mne to tedy taky napadlo… asi na mne ale budou koukat jak na cvoka. :mrgreen: Zas na druhou stranu, koho by nezajímalo, kdo je jeho ctitel, že? ;-) :mrgreen:

slavuska1
Vesmírná mluvilka 31654 příspěvků 30.01.17 23:14

Když to bylo už opakovaně, tak bych to viděla na manželův vtípek :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.01.17 23:24

@slavuska1
Prý o tom neví. :mrgreen:
A i bych mu to věřila. ;)

Halamka
Závislačka 3647 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 05:30

Podke me se to zjistit neda, pokud se neozve primo postizeny. Teoreticky muze operator zjistit, odkud bylo dobito, ale konkretniho cloveka /lidi/ nezjisti.

-Evka-
Závislačka 3686 příspěvků 31.01.17 06:00
@tini píše:
My to delame babicce, ma chudak prd penize, ale uz nas asi podezriva.:-)

Taky jsem taťkovi „sponzorovala“ hovory jdoucí ke mne. Ani nevím, jestli to tušil nebo ne. Jen jednoho dne mi přišlo zrušení „sponzorského čísla“, když přešel pak na paušál.

Terezxx
Ukecaná baba ;) 1592 příspěvků 1 inzerát 31.01.17 08:12

Mě se to stalo taky tak 3× :lol: Mám ale paušál, takže mi to je stejně k ničemu. Co jsem mela kredit, nikdo se nikdy neupsal :zed: :lol: a abych se přiznala, mě nikdy nenapadlo dohledávat, kdo to byl. Mám uz takhle dost operátorů, co mě neustále otravují. A co jsem si dobijela ja, vzdy jsem si číslo po sobě 3× četla, aby se mi tohle nestalo. Hold za neopatrnost se platí. :mavam:

elen-ka
Extra třída :D 12273 příspěvků 23 inzerátů 31.01.17 08:42

Mamka se také při nabíjení telefonu upsala a napsala jiné číslo. Zjistila to až po půl hodině, kdy ji nedošla žádná sms o nabití. Právě jsem ji říkala aby na to číslo napsala, ale nikdy to neudělala.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Předčasné volby vymažou ČSSD a Kalouska, Babiš může opět vyhrát

Práce dvou investigativních reportérů týkající se vyšetřování kauzy tzv.... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >