Kdo by mi pomohl psychicky?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
28.9.18 10:28

@lilith1 no právě že jen jeden z těch ostatních navrhl Schízu, ale ostatní které ho pak nahradili toto vyloučili s tím že to neni jasné…hlasy neslyším, mám jen halucinace a bludy jako přesvědčení že mi chce někdo ublížit ap.jakoby paranoiu…ale četla jsem že halucinace a bludy mohou být i příznakem jiné diagnozy např.těžké deprese která může být i psychotická. Příští týden bych už měla nastoupit do www.nudz.cz tam by měli udělat konečně kompletní diagnostiku, doufám, ale že to Schíza nebude toho jediného se nejvíc z toho bojím. 8o :nevim: proto píšu i sem kdo by měl něco podobného zda tohle může být Schiza nebo něco jiného

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
436
28.9.18 10:32

Trosku nechapu,proc jsi si s timhle problemem porizovala deti. Mas sama se sebou takove starosrti a co ted chudaci deti,kdyz maji mamku vecne po ustavech.To jsi jim pripravila opravdu krasny vstup do zivota.Jako nedokazu si to ani predstavit jak to musi byt hrozne,byt v tve kuzi ale s timhle bych si urcite deti neporizovala.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
28.9.18 10:33

@Lollitka mám je roky, od 15 let…ale vždy určité období to bylo a mezitím třeba vůbec ! Ale poslední roky se objevuje nutkání si ublížit a k tomu ty představy nebo nevím jak to nazvat, vyloženě mě to nutí si ublížit a vidím např krev ap.ale hlasy neslyším to ne, občas pískání, hučení v hlavě to bvětšinou přejde samo, ale hlasy ne.Možná proto nemohly potvrdit Schizu a spíš to dávaly pod poruchu osobnosti, problém byl ale že i já málo spolupracovala a měla jsem hrozný strach říkat pravdu, kvůly dětem prostě aby ze mě neudělali cvoka :( a abych pak neměla nějakou závažnou diagnozu, neříkala jsem jim zdaleka vše jen okrajově bohužel :nevim: ale ted už jsem rozhodnutá to řešit protože antidepresiva vůbec nezabírají :,( ty stavy trvají pořád i s AD zmírnuje jen Neurol ale ten jen zklidní , na ty stavy jinak nezabírá.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.18 10:36
@Anonymní píše:
Trosku nechapu,proc jsi si s timhle problemem porizovala deti. Mas sama se sebou takove starosrti a co ted chudaci deti,kdyz maji mamku vecne po ustavech.To jsi jim pripravila opravdu krasny vstup do zivota.Jako nedokazu si to ani predstavit jak to musi byt hrozne,byt v tve kuzi ale s timhle bych si urcite deti neporizovala.

Sice mám problémy roky, ale byla jsem diagnostikována v 15 jako se sociální fobií, s tím je těžké žít ale děti mít můžeš, samozřejmě ještě před dětma to nebylo tak vygradované a já to zvládala ! I když to bylo náročné měly vše co potřebovaly, bohužel až po letech se ta nemoc vystupnovala tedy až po 30 roce když jsem už děti měla.Já to řeším a chci řešit právě kvůly nim, posledních 5 let je neúnosných, naštěstí pomohla maminka, do léčebny už nepůjdu, tam to nemělo smysl, vůbec to nepomohlo, proto hledám jiné řešení a pomoc.

  • Citovat
  • Upravit
12659
28.9.18 10:37
@Elenkalea2010 píše:
@lilith1 no právě že jen jeden z těch ostatních navrhl Schízu, ale ostatní které ho pak nahradili toto vyloučili s tím že to neni jasné…hlasy neslyším, mám jen halucinace a bludy jako přesvědčení že mi chce někdo ublížit ap.jakoby paranoiu…ale četla jsem že halucinace a bludy mohou být i příznakem jiné diagnozy např.těžké deprese která může být i psychotická. Příští týden bych už měla nastoupit do www.nudz.cz tam by měli udělat konečně kompletní diagnostiku, doufám, ale že to Schíza nebude toho jediného se nejvíc z toho bojím. 8o :nevim: proto píšu i sem kdo by měl něco podobného zda tohle může být Schiza nebo něco jiného

Mam zkusennosti je s schizofren.ale ta byla jasna, touha ovladat a moc ovladat svet, pocit pronasledovani, hovory samotne se sebou bludy..je ji cca 20 je to povazovano za nemoc mladych.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.9.18 11:49

@lilith1 právě takhle to nemám, takže nevim, ale hovory sama se sebou nemám jen myšlenky, které se mi točí často dokola hlavně ty špatné…jinak hlasy nic takového.Paranoidní jsem ve stylu strachu a úzkosti, strach že se stane něco špatného dětem, ublížení ap.strach že selžu před lidmi, úzkosti ze sociálních kontaktů ap.Neschopnost pracovat s lidmi, kvůly neustálým úzkostem a stres mě pak stav zhoršuje.

  • Citovat
  • Upravit
28.9.18 11:52
@Anonymní píše:
Trosku nechapu,proc jsi si s timhle problemem porizovala deti. Mas sama se sebou takove starosrti a co ted chudaci deti,kdyz maji mamku vecne po ustavech.To jsi jim pripravila opravdu krasny vstup do zivota.Jako nedokazu si to ani predstavit jak to musi byt hrozne,byt v tve kuzi ale s timhle bych si urcite deti neporizovala.
:nevim:

Příspěvek upraven 28.09.18 v 19:02

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9251
28.9.18 13:38

Koukám, že ses asi omylem odtajnila, tak jsem ti alespoň poslala SZ.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.10.18 17:13
@růžový achát píše:
Myslím, že by ses tu neměla obhajovat, na ty blbý kecy ,, Proč sis pořídila děti” netřeba ani reagovat.Najdi si toho La Šéze je v Praze a na 100% ti pomůže ;)

Přesně tak, nevšímej si těchhle blbych dotazů. To nejdůležitější je, že se snažíš. Neboj, bude to dobré, obrat se o pomoc jak tu píší. Ty lidé od toho jsou. Každý si neseme nějaký kříž :kytka:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Krém

  • (4) + 140 recenzí

Dětská mast

  • (4) + 115 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Poradna očního lékaře

Ikona - Vladimír Korda

MUDr. Vladimír Korda Ph.D.