Reklama

Kdo plánujete otěhotnět v roce 2018?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eule
Zasloužilá kecalka 986 příspěvků 02.01.18 12:56
Kdo plánujete otěhotnět v roce 2018?

Zdravím všechny! S manželem bychom se chtěli začít někdy v červnu snažit o miminko. Kdo se taky začne snažit v tomto roce? A můžete aspoň napsat něco málo o sobě? Aspoň třeba věk a jak dlouho jste spolu?
Každopádně všem přeji, ať se vám zadaří a dočkáte se zdravého miminka!
Jinak já: s manželem jsme spolu 11. rokem, pomalu, ale jistě se mi blíží třicítka, studovala jsem VŠ, teď 3.rokem pracuji a stejně tak dlouho spolu bydlíme, v červnu bych měla v práci podepisovat další smlouvu (buď na rok, nebo na dobu neurčitou, ale to je ve výsledku jedno, nicméně do toho června bych chtěla počkat, i skrz mateřskou). A jinak ještě, v létě jsem už vysadila HA, zatím se chráníme jinak, ale teda první 3 cykly ok, pak dlouhá pauza, tak uvidíme no…
PS: taky vám teď přijde, že je to všude kolem samé těhotenství? jsem se během Vánoc dozvěděla o několika :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Reakce:

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 02.01.18 12:59

@Eule Ahoj, my tedy se snazenim nezaciname, už jsme se snažili i v roce 2017.
Jinak mě je 24, s manželem jsme se brali před 4 lety.
A přesně tak, všude samé pozitivní testy :D

Pidulka1991
Závislačka 2820 příspěvků 02.01.18 13:02

My o tom s manzelem stale diskutujeme, ale spis je to o tom, kdy?… nejspis v lete.. jinak mame ted rocni holcicku :), tak aby nebyla sama :)… s manzelem jsme spolu 7 leta svoji 3 roky.

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 02.01.18 13:04

@Pidulka1991 také máme roční holčičku doma. A koukám, ze jste z Melnika :mavam:

klenott
Kecalka 257 příspěvků 02.01.18 13:07

Ahoj, my bychom chteli tento rok taky zacit pracovat na miminku. Jsme s manzelem skoro 10 let spolu. Mne je 26 a studuju VS, nechci uz dal cekat, tak snad to nejak zvladnu :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 13:09

Prosim anonym zachovat, o nasich planech nikdo nevi. Jeste to neni uplne definitivni rozhodnuti, ale asi si taky poridime druhe dite. Mame ctyrletaka a chtel by miminko :-) Ten byl na prvni pokus a predpokladam, ze druhe by bylo taky. A asi se zacneme snazit v rijnu, aby se pak snadno dodtalo do skolky, u nas je to celkem problem. S partnerem jsme 6 let.

Pidulka1991
Závislačka 2820 příspěvků 02.01.18 13:11

@HandulkaK tak koukám, že jsem kousek od sebe :-), jak se jmenuje malá? takže je prosincová nebo lednová?

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 02.01.18 13:14

@Pidulka1991 lednová, Natalka :)
A vy?  :D

Pidulka1991
Závislačka 2820 příspěvků 02.01.18 13:17

@HandulkaK Evelínka, prosinec :)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.01.18 13:18

Anonym, nemusi kazdy vedet kdy chceme dalsi :). Tak my zacneme v zari. Mame s manzelem 2 deti, kluky, 5 a ani rok :). A jeste treti (snad) klucina je v planu :). V zari proto, ze oba synove jsou letni a nemuzu si vynachvalit byt s mimcem venku do vecera a uzivat si leto :). Jinak prasky neberu uz x let, manzel se evidentne ovlada :D. Obe těhotenství byla hned prvni mesic tak doufam, ze nebude problem, a tobe preji to same :). 3 mimcem koncime, tak si chci tehotentvi uzit, je to nejhezci obdobi, pak, ac je to parada, uz jsou to jen male a velke starosti, ktere clovek za nic nevymeni :).

chaela
Ukecaná baba ;) 1153 příspěvků 02.01.18 13:18

Ahoj, my taky uvažujem nad dalším dítětem. Pro nás by to teda bylo už třetí. Máme teď kluky čerstvě 3 a 14 měsíců. Tak si říkám, že v létě by to už šlo :) Myslím tím, aby byl nějaký rozumný věkový rozdíl, tak bychom měli se snažením počkat do toho léta. Já bych chtěla klidně i teď, ale to jsou jen rozbouřené hormony, ve skutečnosti by opravdu bylo lepší počkat. Naštěstí mám tělísko, to se obejít tak lehce nedá, takže žádné pomatení smyslů nehrozí :)

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 02.01.18 13:21

@Pidulka1991 mala měla být až unorova, ale už se ji chtělo ven :mrgreen:

Pidulka1991
Závislačka 2820 příspěvků 02.01.18 13:28

@HandulkaK tak hlavne, kdyz je v poradku :srdce:. Nase mela byt na konci ledna, ale je na zacatku prosince, ale ta musela ven

HandulkaK
Ukecaná baba ;) 1523 příspěvků 02.01.18 13:33

@Pidulka1991 jakto?

petruska131
Ukecaná baba ;) 1541 příspěvků 02.01.18 13:34

My mame dvouleteho chlapecka z umeleho oplodneni. Sourozence pro nej taky chceme, uz jsme byli na dalsich dvou pokusech, ale bohuzel nic, tak snad to v roce 2018 vyjde ???? Jinak me je 31, manzelovi 29. Jsme spolu 6 let a skoro 3 roky manzele :)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tomáš Řepka se chce soudit s Primou. Kvůli Blažkové!

Jak jsme prorokovali, tak se i stalo. Tvůrci vtipné upoutávky na kultovní... číst dále >

Reakce na volby:„Senát je cena útěchy,“ směje se senátorům Zeman

Včerejší sčítání hlasů v senátních volbách určilo dva kandidáty, kteří... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >