Jak podpořit plodnost mužů?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Piškot92
Povídálka 13 příspěvků 02.01.18 11:26
Podpora plodnosti mužů

Ahoj holky, snažíme se s manželem o první mimčo, nyni 5. měsíc. Zajímalo by mě, jestli Vaši partněři brali nějaké vitaminy/doplňky stravy na podporu plodnosti?

Přečtěte si článek: Co ovlivňuje plodnost mužů?

Reklama

Reakce:

lusy.lus
Kecalka 274 příspěvků 1 inzerát 02.01.18 11:47

Ne. Povedlo se teď po třičtvrtě roce snažení. 5 měsíců není dlouhá doba, chce to spíš klid a pohodu.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 02.01.18 11:49

Manžel měl špatný spermiogram (ale přesně ti to nepovím, musela bych to najít), koupila jsem mu zinek a selen, jestli to pomohlo nevím, podle doktorů prakticky neplodný a asi tři měsíce na to jsem byla těhotná :nevim:

Catmum
Zasloužilá kecalka 678 příspěvků 02.01.18 11:54

@Piškot92 možná zakopaného pes bude v antikoncepci, pokud jsi ji brala…„zbytky“ v tobě můžou ještě být…

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 02.01.18 11:58

@Piškot92 ne, povedlo se poté, co jsme 3 roky nepoužívali vůbec nic, jeli na ostro a cca 8 měsíců jsem brala HA. problém byl ve mně - kdysi mi řekli, že už dítě mít nebudu.. Otěhotněla jsem při braní HA :lol: předtim nějaké marné pokusy, ale nic, co by stálo za řeč

Piškot92
Povídálka 13 příspěvků 02.01.18 12:15
@Catmum píše:
@Piškot92 možná zakopaného pes bude v antikoncepci, pokud jsi ji brala…„zbytky“ v tobě můžou ještě být…

Jj brala 6 let a v od března neberu, navic nemam ani uplne pravidelny cyklus, takze to urcite muze byt i tim.. No beru listovku od zacatku snazeni a ted piji kontryhel, tak uvidime, chce to urcite cas…

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 02.01.18 12:18

@Piškot92 Víš, jestli máš ovulaci?

Adulka24
Závislačka 4427 příspěvků 02.01.18 12:26

Můj bere Selzink Plus a biominerály na odkyselení organismu, navíc teď začal pít Matcha Tea ;) a ještě mám pro něj připravenou Macu. Zatím to bere přes měsíc, takže jestli to zabere či ne, poznáme později :)

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2125 příspěvků 02.01.18 12:27

Já myslím, že tyhle věci nefungují

Piškot92
Povídálka 13 příspěvků 02.01.18 13:10
@radkka píše:
@Piškot92 Víš, jestli máš ovulaci?

No podle hlenu si myslim, že jo. Teplotu neměřím, akorat pro orientaci použivam aplikaci v telefonu, ale nespoleham na ni.

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 02.01.18 23:56
@Piškot92 píše:
No podle hlenu si myslim, že jo. Teplotu neměřím, akorat pro orientaci použivam aplikaci v telefonu, ale nespoleham na ni.

Tak zkus potvrdit testem v době, kdy myslíš, že jí máš :kytka: Ať máš jistotu aspon v tomhle… hodně štěstí!

Piškot92
Povídálka 13 příspěvků 03.01.18 06:45

Dneska ho jdu koupit, tak uvidime. Děkuji ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomeje zavolal do redakce Expresu kvůli milenci své ženy. Co vám chce říct?

Jak jsme vás jako první informovali, Andrea Pomeje již není sama. Po jejím... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama