Kdo překonal nevěru

Anonymní
20.6.20 13:30

Kdo překonal nevěru

Hezkou sobotu. Otázka na ty, co zvládli ve vztahu překonat nevěru. Jak dlouho trvalo, než byl vztah opět tak nějak normální, vrátila se vám důvěra a pocit nějaké jistoty? Kolik měsíců bylo nejvíc kritických a kdy jste dostali dojem, že je to zase v pořádku?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4094
20.6.20 13:35
@Anonymní píše:
Hezkou sobotu. Otázka na ty, co zvládli ve vztahu překonat nevěru. Jak dlouho trvalo, než byl vztah opět tak nějak normální, vrátila se vám důvěra a pocit nějaké jistoty? Kolik měsíců bylo nejvíc kritických a kdy jste dostali dojem, že je to zase v pořádku?

To spíš záleží na jedinci a na dané situaci. A taky na samotné nevěře (jestli je opakovaná, jednorázová, jak se k tomu nevěrník postavil atd atd) někdo zvládne odpustit a možná zapomenout, někdo ne. Těžko říct a radit. :think:

Přeju hodně sil, ať už se rozhodneš jakkoli. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6936
20.6.20 13:43

Nevěru bych nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 13:43
@Plmo píše:
Nevěru bych nedala.

To jsem si vždy říkala také…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.6.20 13:52

První rok a půl hrůza pak se to postupně zlepšovalo, ale i teď po téměř šesti letech si na to často vzpomenu, ale už to tolik nebolí. Tak moc ta zrada člověka ovlivní v dalším životě… :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.6.20 13:57
@Anonymní píše:
První rok a půl hrůza pak se to postupně zlepšovalo, ale i teď po téměř šesti letech si na to často vzpomenu, ale už to tolik nebolí. Tak moc ta zrada člověka ovlivní v dalším životě… :(

U nás jsou to teprve 2 měsíce a je to jako na houpačce. Desim se, jak dlouho to může trvat…
A jaký je váš vztah teď? Je to ok, posunulo vás to někam, nebo zpětně lituješ?

• Nahlásit
  • Citovat
1536
20.6.20 14:04

Je rozdíl, jestli jde o úlet, nevěru fyzickou, nevěru psychickou, nebo paraelní vztah. Ty první dva případy bych dala v pohodě, sama nejsem svatá, ty druhé dva případy už jsou na pováženou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 14:10
@ropucha 02 píše:
Je rozdíl, jestli jde o úlet, nevěru fyzickou, nevěru psychickou, nebo paraelní vztah. Ty první dva případy bych dala v pohodě, sama nejsem svatá, ty druhé dva případy už jsou na pováženou.
Šlo o paralelní vztah. Sám mu to řekl a přišel a tím, že asi odejde, ale vlastně prý neví co… Vyrazila jsem ho a pak se chtěl vrátit. :roll: Vím, spousta lidí řekne, že jsem blbá, sama jsem to vždy říkala. Ale…i přesto ho mám ráda a troufám si říct, že on mě také, máme malé deti, kus společného života ta sebou… :? Už jsem ho vzala, takže musíme válčit.
  • Nahlásit
  • Citovat
257
20.6.20 14:10
@Anonymní píše:
To jsem si vždy říkala také…

To jsme dvě :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
861
20.6.20 14:13

Já už to řeším 3 roky. Jsou lepší a horší dny, ale snažíme se oba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 14:13
@Mauša5218 píše:
To jsme dvě :roll:

No, člověk někdy překvapí sám sebe. Není to lehké, zvlášť když člověk vidí, jak se v tom plácají děti :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.6.20 14:15
@mončatka píše:
Já už to řeším 3 roky. Jsou lepší a horší dny, ale snažíme se oba.

V čem je největší problém? Nevěříš mu, nebo se ti po hodně vrací a nemůžeš se přes to dostat? Co ti přijde nejtěžší?

• Nahlásit
  • Citovat
1536
20.6.20 14:37
@Anonymní píše: Šlo o paralelní vztah. Sám mu to řekl a přišel a tím, že asi odejde, ale vlastně prý neví co… Vyrazila jsem ho a pak se chtěl vrátit. :roll: Vím, spousta lidí řekne, že jsem blbá, sama jsem to vždy říkala. Ale…i přesto ho mám ráda a troufám si říct, že on mě také, máme malé deti, kus společného života ta sebou… :? Už jsem ho vzala, takže musíme válčit.

No to je situace… nevím, jestli bych to ustála. Asi hodně záleží, jak se k tomu postavil on. Jestli toho lituje, omlouvá se, nebo jestli mu to s tou druhou jen nevyšlo, a teskní po ní. Každopádně obecně se doporučuje, že ideální, pokud se partneři rozhodnou nevěru překousnout a zůstat spolu je udělat tlustou čáru, a už se k tomu nevracet, nic nevyčítat. To podle mně může fungovat, ale zdaleka ne každý to dokáže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.6.20 14:51
@ropucha 02 píše:
No to je situace… nevím, jestli bych to ustála. Asi hodně záleží, jak se k tomu postavil on. Jestli toho lituje, omlouvá se, nebo jestli mu to s tou druhou jen nevyšlo, a teskní po ní. Každopádně obecně se doporučuje, že ideální, pokud se partneři rozhodnou nevěru překousnout a zůstat spolu je udělat tlustou čáru, a už se k tomu nevracet, nic nevyčítat. To podle mně může fungovat, ale zdaleka ne každý to dokáže.

No, ona ho pořád ještě uhání, takže to není, tě by to nevyšlo. Prostě tak nějak uznal, že chce být se mnou a s rodinou. Omluvil se, docela se snaží… No situace hrozná. Tlustou čáru bych udělala, ale jsou situace, kdy prostě je potřeba se ozvat a něco si ještě občas vyjasnit. Snažím se nevyčítat, zbytečně se k tomu nevracet, ale ta důvěra je hrozná :?

• Nahlásit
  • Citovat
910
20.6.20 14:58

Jsou to dva a půl roku a můžu asi tak nějak říct, že jsem to překonala. Vztah to poznamenalo neskutečně (můj vztah k němu, jeho vztah ke mně byl nejspíš narušenej už předtím). Největší prů. er byl v tom, že to zopakoval. Takže už mu nevěřím a neočekávám, že to už neudělá. Tím pádem se v ton snažím nějak žít, moc na to nemyslet a věřit, že možná někdy bude líp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama