Reklama

Kdo se vám líbí

Fotoalbum tématu (22) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 04.01.17 12:06
Kdo se vám líbí

Stane se mi, že se mi nějaký herec strašně moc líbí v nějakém filmu. Líbí se mi jeho vzhled i role. Když ho ale pak vidím třeba v jiném filmu, tak mě vůbec neosloví. Tak mě napadlo takové oddychové téma. Také se vám někdo (nemusí to být herec ani známá osobnost) hrozně moc líbil a líbit se vám přestal? Např. někdo se vám líbil jako starší zralý muž, ale jako mladík se vám nelíbil? Možná bude lepší přidat i třeba fotky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

Tichošlápek
Echt Kelišová 9647 příspěvků 04.01.17 12:08

Ja miluju nového Spocka :oops: ale v jiných rolích mi ten herec nijak hezky nepřipadá :mrgreen:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 04.01.17 12:10

Pěkných chlapů je spousta…Z těch známých Brad Pitt, Ben Affleck a plno dalších, ted si nevybavím…Ale i oni jsou dokladem toho, že všichni stárneme…

Příspěvek upraven 04.01.17 v 12:11

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27165 příspěvků 9 inzerátů 04.01.17 12:11

Simon MacCorkindale alias Peter Sinclaire… v jiných rolích už se mi taky tak moc nelíbil…

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 04.01.17 12:11

A uvedu rovnou příklad taky. Mně se strašně líbil Patrick Dempsey v Dítě Bridget Jonesové. Jako mladší se mi nelíbí.

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 04.01.17 12:12

Jé, než jsem to sem stihla dát, tak už tu jsou reakce. :) Akorát u některých jmen vůbec netuším, kdo to je. Proto by byly lepší třeba fotky.

nikdy niikdyy
Závislačka 3358 příspěvků 04.01.17 12:13
@pe-terka píše:
Pěkných chlapů je spousta…Z těch známých Brad Pitt, Ben Affleck a plno dalších, ted si nevybavím…Ale i oni jsou dokladem toho, že všichni stárneme…Příspěvek upraven 04.01.17 v 12:11

Zrovna tihle se mi líbí mnohem víc ted než zamlada :)

Lenkochod
Stálice 52 příspěvků 04.01.17 12:13

Já byla nedávno na Anděl páně 2 a hrozně se mi tam líbil čert Uriáš, ale jinak se mi ten herec nelíbí ani trošičku :D to co píšeš mám dost často u nějakých herců :)

Sára 1
Echt Kelišová 8655 příspěvků 04.01.17 12:13

@pe-terka Přesně tak, všichni stárneme. Na někom je to ale vidět víc.

nikdy niikdyy
Závislačka 3358 příspěvků 04.01.17 12:14

A zamlada se mi zas líbí třeba Waldemar Matuška, šla z něj taková živočišnost, ale zase jako starší se mi nelíbí..

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 04.01.17 12:16
@Lenkochod píše:
Já byla nedávno na Anděl páně 2 a hrozně se mi tam líbil čert Uriáš, ale jinak se mi ten herec nelíbí ani trošičku :D to co píšeš mám dost často u nějakých herců :)

to je pravda, jako Uriáš má Dvořák opravdu šmrnc, ačkoli normáně je takovej tuctovej. Ale jako herec je opravdu fajn, zahraje kde koho a dobře.

Vemas
Kelišová 5358 příspěvků 04.01.17 12:16

Me se libi Jiri Dvorak uz jako mladsi (Vune vanilky) moc se mi libi i dnes, treba jako Urias v Andel pane 2. Ten jeho hlas, to je neco :D

Uživatel je onlineRegina Hero
Nadpozemská drbna 27165 příspěvků 9 inzerátů 04.01.17 12:16
@Sára 1 píše:
Jé, než jsem to sem stihla dát, tak už tu jsou reakce. :) Akorát u některých jmen vůbec netuším, kdo to je. Proto by byly lepší třeba fotky.

tak se mi koukni na ikonku :mrgreen:

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.01.17 12:16
@Sára 1 píše:
A uvedu rovnou příklad taky. Mně se strašně líbil Patrick Dempsey v Dítě Bridget Jonesové. Jako mladší se mi nelíbí.
:srdce: :srdce: :srdce:

pe-terka
Neúnavná pisatelka 15609 příspěvků 04.01.17 12:18
@nikdy niikdyy píše:
A zamlada se mi zas líbí třeba Waldemar Matuška, šla z něj taková živočišnost, ale zase jako starší se mi nelíbí..

jj, Walda byl sexy už od pohledu. Ale ke konci života už to byl starý otylý pán. On málokdo se udrží v kondici s věkem. Třeba Laufer bych řekla, že má šmrnc i ted, ačkoli není vyloženě můj typ.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Reklama