Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
@Tarinka píše:řízek je pro život stejně důležitější
svatá pravda ![]()
![]()
@Já_a_Kačí píše:
@74paja No já právě taky neDostala ho k narozeninám od švagrový, jsou jí čtyři a je to obrázek Mickey Mouse, já se fakt bojím, že až ho bude schopná složit, nebude jí vůbec zajímat
Tak ho složim sama, mimino po nocích stejně nespí. Díky
Tak nějak…
Mě to taky nidky nebralo. Malou 2,5r teď chytlo to s 15 dílky a myslím, že kdyby trénovala, tak dá časem už 48 dílků (je od 4 let - ale ji to baví). Ale musí to právě bavit, jinak nic ![]()
@Já_a_Kačí motiv s autama vyhrál ve školce (věk cca 5-6), bylo to 200 dílků. Složil, ale trvalo to hrozně dlouho
teď už ho nesloží, protože ho to přeci nebaví ![]()
@martina.se Jo to je důležitý, dítě musí chytit ten motiv. Naše malá má Krtečka, ale kdyby tam byl třeba pokémon, tak by ji to asi nebavilo.
@Tarinka píše:
Jinak myslím, že tolik puzzlíků tak nejdřív v osmi letech
Tak moje osmiletá složí tisícovku. Ale to má po mně.
Já složím i pětitisícovku a kdybych měla doma větší puzzle, tak složím i větší.
Tak jsem to zvladla
Ale zapotila jsem se
Podlepim to a dam ji to jako obrazek do pokoje.
Holky, tak já se pochlubím, dcerce je 3roky a 8měsíců a umí složit puzzle z 260dílků, fakt nekecám, přesně tohle http://www.mimibazar.cz/foto.php?…
Je to ten s těmi 3prasátky a vlkem. O Vánocích malá skládala ještě ze 120dílků, ale to mi složila během už snad týdne, tak jsem jí v lednu koupila ze 160dílků, taky složila poměrně rychle, tak k svátku teď v květnu ze 180dílky, poprvé jsme skládaly spolu a napodruhé to složila sama, no a schválně teď v pátek jsem jí dala ty ze 260dílky(skládaly jsme jen jednou spolu),skládala to asi 2dny, celkem možná 3hodiny, ale vůbec jsem jí nepomáhala, skládala to sama, no já čubrněla
, hrozně jí to baví a já si aspoň v klidu uvařím, no a ke 4.narozkám jí chci koupit ze 350dílků, už mám jeden vybranej, tak uvidíme ![]()