Kdy jste jeli s dítětem poprvé k moři?

Anonymní
19.9.20 13:19

Kdy jste jeli s dítětem poprvé k moři?

Roky jsem nebyla u moře a teď čekáme mimi, dost mi to chybí, nevím ani kam se dá jezdit na výlety do jednoho roku dítěte.. asi se od teď dlouho nikam nedostanu že? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
505
19.9.20 13:22

Starsi 16m autem, mladsi 5m letadlem. S tim nechodicim to bylo vyrazne poklidnejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18960
19.9.20 13:23

My jezdime s detma normalne jako bez nich :nevim: jenom je to trochu chaotictejsi, musis pocitat, ze nebudes lezet tejden nerusene na plazi, neni to takovej relax, ale aktivní dovolené trávíme porad stejne. Spis je to tedko omezené kuli corone, ze se clovek vsude nedostane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1476
19.9.20 13:32

...

…jo holka, k moři se ti zachtělo. Ty nevidíš co se kolem děje za Sajgon? Budeš sedět na zadku doma a budeš ráda, že si dojdeš aspoň na nákup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1684
19.9.20 13:36

To je na Tobě, s nositkem můžeš klidně na túry, když bude třeba, sednes, vyndas dítě a nakojis. Ale pohodlnější to je prostě doma

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1254
19.9.20 13:44

Zalezi na tom, jak si tu dovolenou predstavujes :lol:…jako leharko, kdy zavres oci a naslouchas nerusene sumu more a cvrkani cikad a prokladas to obcasnou prochazkou smerem na bar, tak to te neceka jeste radu let :lol:…pokud nebudes mit urvany mimino, tak muzes jet i do roka, s tim, ze budes ve stinu a furt budes resit rezim. S chodicim je to uplna pohroma :lol:…vyhozeny penize za me, zazila jsem dovolenou s dvouletakem a za me nikdy vic 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3130
19.9.20 13:47

Dcera byla v chorvatsku v 8 mesicich. Na horach v CR ve 4 mesicich. Jsme dost aktivni :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
140
19.9.20 13:50

My byli prvně v osmi měsících v Portugalsku, v roce v Americe. Portugalsko pohoda, Amerika náročnější, jelikož jsme hodně času trávili jízdou v autě. Ale zvládli jsme to. Ve dvou letech znovu u moře a užili jsme si to všichni. Takže záleží jaké budeš mít dítě, naše je na cestování zvyklé od malá a vydrží v letadle i delší trasy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5285
19.9.20 13:50

Letos jsme nebyli… Jednak všeobecná situace jednak malé nebyly ani 2 roky. Ale příští rok bude malé necelé 3 a pokud bude už situace trochu normální tak poletíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1822
19.9.20 14:04

Poprvé v zahraničí v 11 měsících, letos jsme vynechali a příští rok se uvidí podle situace :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45701
19.9.20 14:11

U moře jsme byli prvně ve 3.5 letech. Přišli mi zbytečný tahat k moři kojence nebo batole, které nz toho stejně nic nemá. Ale hned od mala jsme dost cestovali po ČR.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10748
19.9.20 14:12

Cestovat se da snad kdykoliv, ne? Pokud máš chuť.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7265
19.9.20 14:25

Poprvé bylo Chorvatsko s 2,5 letou a 5 letým. To bylo v klidu, jeli jsme dvě rodiny a zabavili se s bratrancema, takže jsme mohli i v klidu lízt po skalách.

Mně se s malýma dětma k moři moc nechtělo, chtěla bych si dovolenou za těžký prachy užít a ne běhat za batolaty. Jezdili jsme po čechách a nejbližším okolí. Dcera spala v kempu ve stanu už v půl roce :), jezdívali jsme každý rok i do penzionu s bazénem s pár dalšíma rodinama, to byly moc hezké dovolené.

Ale pokud má někdo klidné, bezproblémové dítě, tak se i to moře dá určitě užít.

Děti poprvé letěly letadlem až jako starší a to už byla pořádná výprava na blízký východ ke dvěma mořím (mrtvé a rudé), to jsme si užili všichni. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2476
19.9.20 14:27

Ve 3 měsících, 2,5 h letu k moři. A paráda pro mě, odpocinula jsem si, miminku to bylo fuk jestli je v šátku u mámy v ČR nebo jinde

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12663
19.9.20 14:34

V 6 tydnech, ale my bydleli kousek :lol: Kempovat jsme byli ve 3 mesicich. Mezi 9 a 14 mesici u prvniho jsme objeli Australii. Pokud mas zdrave dite a ochotu se prizpusobit, muzes cokoliv.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama