Kdy mi mohou vyvolat porod?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
miisinkka
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 17.08.10 19:22
Kdy mi můžou vyvolat porod??

Ahojky dneska mam termín porodu,ale pořád se nic neděje a vůbec mi nepřipadá,že by to mělo přijít.Schody nepomáhaj,sexování taky a teplá voda je na tom stejně. Chtěla jsem se zeptat jak je to s vyvoláním porodu. Druhý termín mam 22. tak jestli mi to na ten termín vyvolaj a nebo jestli mě můžou nechat přenášet dýl. A co rozhodnutí doktorů ovlivňuje. Děkuju moooooc

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 12780 příspěvků 17.08.10 19:38

pokud mimčo prospívá a nejsou komplikace, tak tomu většinou nechávají volný průběh ještě 14 dní po termínu porodu a pak to řeší.

j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 17.08.10 19:45

Ano,je to určitě dost individuální a záleží na spoustě faktorů.Mně např.porod začali vyvolávat 7dnů po posledním termínu:-)
Přeju pohodový porod a zdravíčko Tobě,i miminku!

Farllin
Neúnavná pisatelka 17368 příspěvků 17.08.10 20:08

Ahoj, já teda nevím kdy můžou začít porod vyvolávat, ale chci spíš říct, že nejsi sama. Já jsem na tom podobně, už teda spíš přenáším, mám všechno tam kde mám mít, zátku, vodu, břicho vysoko, nic nepomáhá. A prý se nechává přenášet 10 - 14 dní. HOdně štěstíčka.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.10 20:16

Mě vyvolávali porod den před termínem, ale já jsem špatně cítila pohyby :-?

Určitě dýl než 14 dní tě přenášet nenechaji, ať to máte brzo za sebou :hug:

lenka123
Závislačka 3999 příspěvků 17.08.10 20:20

Ahoj,
tak s vyvoláváním nemám zkušenost, protože jsem rodila plánovaným císařem, ale jen přidám svoji zkušenost…rodila jsem den po termínu vlastně (já sama jsem se divila, kde doktoři berou tu jistotu, že do té doby nezačnu rodit, když bylo jasné, že kvůli kp budu rodit císařem…), nezažila ani jednu kontrakci, no já ze srandy říkám, že nebýt toho císaře, chodím tady s břichem ještě teď :mrgreen: neboj, ještě chvíli vydrž a ono to přijde :wink:

miisinkka
Ukecaná baba ;) 1245 příspěvků 17.08.10 20:24

já právě taky pohyby spíš necítim…nemůžu pořádně spát spim maximálně tak 3 hodiny v noci..a mam děsný bolesti zad..už to chci mít zasebou :cry: :cry:

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.10 20:36
miisinkka píše:
já právě taky pohyby spíš necítim…nemůžu pořádně spát spim maximálně tak 3 hodiny v noci..a mam děsný bolesti zad..už to chci mít zasebou :cry: :cry:

A řekla jsi to na KO???
Pokud necítíš pohyby tak je to špatně (i když už je mimčo veliké a má málo místa tak nějaké pohyby být musí) a teoreticky by ti měli vyvolat porod :nevim:

pandora
Echt Kelišová 9879 příspěvků 17.08.10 20:39

Mě nechali jedenáct dní myslela jsem že prasknu no a malej měl 4500 g . Mě to klidně mohli vyvolat o chlup dřív :mrgreen:

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30421 příspěvků 17.08.10 20:58

Mě vyvolávali porod po 10 dnech termínu, ale že by to nějak pomohlo :nevim: prvně to zkoušeli rozběhnout kapákama, nezabralo, rozběhlo se to až po třetí tabletě a po ní jsem se trápila 21hod co 3 minuty a pořád se malé nechtělo ven a skončilo to císařem.

Smazaný anonym
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.10 21:04

Já jsem porodila za 2 hodiny od zavední tablety :potlesk: :palec:

nozu
Extra třída :D 12780 příspěvků 17.08.10 21:05

misinko, já opravdu nechci strašit, ale jestli cítíš nezvykle málo nebo žádné pohyby, tak rychle k doktorovi. a kdy jsi byla naposled na kontrole? bylo všechno v pořádku?

Januliiik
Vesmírná mluvilka 30421 příspěvků 17.08.10 21:16
VERONIKA píše:
Já jsem porodila za 2 hodiny od zavední tablety :potlesk: :palec:
.................
tichá závist 8-) taky jsem si to tak představovala :lol:
Farllin
Neúnavná pisatelka 17368 příspěvků 17.08.10 21:33

A nejsou potom ty děti trošku větší když se přenáší a trošku komplikovanější porody? Docela se děsím toho, že malá naroste do obřích rozměrů a neprotlačím ji. :roll:

Bojko
Kecalka 197 příspěvků 17.08.10 21:47

Vyvolávat asi moc nechtějí, mě dva doktoři nezávisle na sobě doporučili ukončit těhotenství z důvodu těhotenské cukrovky a velkého miminka, ale v nemocnici mi udělali křivku - kde jsem měla jakoby kontrakce po 7 minutách, ale bolesti ne, no a poslali mě domů, že není důvod vyvolávat porod. Byla jsem z toho docela špatná, večer byla teplá voda a sex a ve dvě ráno jsme valili do porodnice a málem to nestihli. Jo a malej měl 4500g

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama