Kdy odsávat rýmu odsávačkou?

Anonymní
10.10.21 17:44

Kdy odsávat rýmu odsávačkou?

Dobrý večer maminky,

poradíte mi, prosím, kdy u rýmy sáhnout po odsávačce hlenů (do vysavače). Dcera má rýmu, ale takovou, co neznám. Neustále kýchá, ale nic z ní nejde a když už, tak jen lehce průhledný tekutý soplík. Normálně má v puse dudlík a dýchá nosen, jen trochu to v ní chrčí a buble. Zkoušela jsem odsát, ale téměř nic nešlo a tak se ptám, zkoušet to (ať ji tím víc neoteče sliznice) a nebo nechat tak a jen kapat mořskou vodu a nasivin? Bojím se, zda nemá někde tu rýmu usazenou (zadní rýmu) a nesedne ji to později jinam - mohla by dýchat při zadní rýmě nosem?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27305
10.10.21 17:46

Odsávám až když má sopel co leze ven a nemůže dýchat, většinou jen na spaní pokud to jinak jde chytat kapesníčkem a může dýchat. Vodovou rýmu ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4660
10.10.21 17:54

Zadní rýmu stejně neodsajes. Pokud není co odsát, neodsavej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
10.10.21 18:59

Nedávno jsme se s tím potýkaly. Malá měla zadní rýmu. Chrčelo v ní šíleně, občas vypadalo, že se tím dusí. Odsávat jsem zkoušela, ale vůbec to nešlo. Až když si kýchla a byly vidět pod nosem a v nose hleny. Tak to jsem valila, aby to nevdechla zpátky.
A když to nešlo, tak jsem jen kapala Libenar. Bohužel doktorka měla podezření i na zápal plic, naštěstí to přešlo a zlepšilo se.
Drželo se jí to 2 týdny s tím, že teď když občas zachroptí, kápnu Libenar a za pár minut dobrý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
13.10.21 13:27

Ahoj.
Chtěla bych se zeptat jak to u vás dopadlo?
Malý má suchý kašel už 14 dní. Kašle trochu ráno a více k večeru. Přes noc vůbec nic. Rýmu má jen malinko. Takové nachlazení jsem ještě nezažila. :think:

Omlouvám jsem. Spletla jsem si diskuzi a příspěvek mi nejde smazat. :zed: :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat