Kdy přestaneme nosit roušky?

Anonymní
25.3.20 20:52

Kdy prestaneme nosit rousky

Kdy myslite ze se prestanou nosit ty rousky? Silene me to obtezuje, neda se v tom dychat, dite se nenadycha poradne cerstveho vzduchu, a co az bude tepleji? To se vsichni uvarime? Kdy uz to skonci??

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12279
25.3.20 20:54

Zbytečná diskuze.To ti nikdo momentálně neřekne :nevim: třeba 3 měsíce…?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18110
25.3.20 20:55

To přec enikdo neví. Ale Prymula to odhaduje na hodně dlouho, dokonce říkal měsíce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7567
25.3.20 20:57

Kouknu do křišťálové koule… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2770
25.3.20 20:58

Ty jsi ale :zed: mas sedet doma na pr*deli i s deckem a pak by te to neobtezovalo… co maji rikat zdravotníci :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2198
25.3.20 21:02

Vidím to na hodně dlouho. Taky se mi v tom špatně dýchá a dělá se mi mdlo. A to vycházím z domu teď jen výjimečně (na nákup, se psem a na krátkou procházku s dcerou, aby se vyvětrala). Ale nedá se prostě nic dělat. Horší to bude nosit v práci, kde je vedro (v kuchyni).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1082
25.3.20 21:04
@Anonymní píše:
Kdy myslite ze se prestanou nosit ty rousky? Silene me to obtezuje, neda se v tom dychat, dite se nenadycha poradne cerstveho vzduchu, a co az bude tepleji? To se vsichni uvarime? Kdy uz to skonci??

Skonci to, az to bude potreba. Me by teda mnohem vic nez noseni rousky obtezovala nakaza..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15221
25.3.20 21:04

Tak sed doma no, me se v tom taky blbe dejcha, tak sem doma, nebo jdu nekam, kde nejsou na kilometry daleko zadny lidi a na chvíli si ji teda sundam no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13578
25.3.20 21:06

Nikdy! Mě se to líbí. Konečně není vidět můj nos, ale jen oči, který by leckterá laň záviděla. Nikdo na mě neprská svoje bacily, nevidím ty naštvaný ksichty a všichni jsou tak krásně barevný… :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 21:08

Moje mamka to v praci musí nosit cely den protože je zdravotnik :nevim: Což je asi horší to mít na obličeji priplacnuty 12h než chvilku když jdes na procházku ne?

• Nahlásit
  • Citovat
1082
25.3.20 21:09

@Janli vid, ja se minule na nekoho usmivala, a pak sem si rekla, zecse usmivam zbytecne, ze to stejne neni videt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
525
25.3.20 21:10
@Anonymní píše:

Sedim doma na prdeli a nemusim se dusit v roušce…max. nakup a to je rychlovka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3748
25.3.20 21:11
@Kaileee píše:
Ty jsi ale :zed: mas sedet doma na pr*deli i s deckem a pak by te to neobtezovalo… co maji rikat zdravotníci :zed:

Ty jsi fakt trdlo.
Lidi maji chodit ven, do prirody, dychat cerstvy vzduch.

Rousky nesnasim stejne jako zakladatelka, vadi mi. Kdy muzu, sundavam. Kdyz se nekdo blizi, nasadim, ale nejradeji bych ji zahodila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.3.20 21:12

Jo taky v tom nějak neumím dýchat.
Navíc jsem před měsícem byla na zákroku v narkóze a jak mi dali tu masku, tak jsem byla vynervovaná a začala nějak blbe dýchat a úplně jsem se dusila. Nám z toho celkem trauma, takže mám teď problém s tím, mít něco na puse a dýchat přes to :,(

• Nahlásit
  • Citovat
3748
25.3.20 21:13

Doma at sedi rizikove skupiny, ostatni maji jit ven, dychat cerstvy vzduch a budovat imunitu.
Muj nazor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama