Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
alsem píše:
a nepoptat se radeji u nejakeho jineho doktora pobliz?
To spíš,pochybuji,že na genetice budou mít čas na udělání jedné fotky
.Můj mudr má 3D a 4D utz v ordinačce a bere i „cizí“ pacientky na 3D
V Mostě můj gynekolog taky bere i jeho nepacientky..
já mam první 3D fotku už od 12tt..
a na každé kontrole mi to přepne do 3D
jen na velkem utz prcek nespolupracoval..takže mam po fotce ![]()
juuu ty se máááš
muj dr.má takovej malinkatej utz takže to je na nic, ani pohlaví mu tam nešlo vidět, takže jsme museli jet do Olmika ne velkej utz abych se dozvěděla co to bude
já chci tu 3D fotečku..:( Já si zkusím zavolat do toho Ol,že to můj doktor nedělá jestli by to nešlo. a hotovo
zkusím to za to nic nedám ![]()
Háánč píše:
juuu ty se mááášmuj dr.má takovej malinkatej utz takže to je na nic, ani pohlaví mu tam nešlo vidět, takže jsme museli jet do Olmika ne velkej utz abych se dozvěděla co to bude
já chci tu 3D fotečku..:( Já si zkusím zavolat do toho Ol,že to můj doktor nedělá jestli by to nešlo. a hotovo
zkusím to za to nic nedám
přesně.
já si myslím,že to problém nebude..však ta fotečka co si u nich necháš dělat, jim taky něco vynese..já za 3D fotky dávám 250
ale stojí mi to za to
a ve 30tt jestli prcek bude v dobré naladě, tak si necháme video 4D za 1000
žeee .-D já si taky myslím
jak řikáš, vynáší jim to …je to příjde na nakych 5kč, papír plus barva a nás natolik
ale za to to stojíí
žee
no zkusím si tam zítra zavolat jestli by mě tam nevzali
a uvidííme,no v tom 30 tt si to nechám určo taky udělat ![]()
ja byla v prostejove…video 500kč a fotečky gratis
nejlepši je okolo 23 tt do 28tt
a kde přesně? když mi řekneš kde to je tak budu vědět, já tam bydlela 10 let
a myslíš, že tam bere i když k tomu doktorovi nechodím? ![]()
Háánč píše: žeee .-D já si taky myslímjak řikáš, vynáší jim to …je to příjde na nakych 5kč, papír plus barva a nás natolik
ale za to to stojíí
žee
no zkusím si tam zítra zavolat jestli by mě tam nevzali
a uvidííme,no v tom 30 tt si to nechám určo taky udělat
přesně.. mě sice okolí (hlavně babička) tvrdí,že je to úplně zbytečnost..vyhazovat za to takové penízky..ale já to prostě chci..taková památka.. ![]()
NO PŘESNĚ JAK ŘIKÁŠ
mamka mi to tvrdí taky, ale ted kdybych tam šla tak bych ji řekla že jsem platila 80 Kč,– minule se zhrozila že za to chtějí tolik,za obyč fotku takže jí to ani říct nemůžu
ale pro mě je to památka!!!!
![]()
odpověz mi prosím prosííím .)) abych věděla zítra si tam chci právě volat ![]()
no právě ja jsem ted ve 24plus4 a chci tam jít co nejdřív beztak mě objednají tak za 2 týdny a to už určitě tolik vidět nepůjde, spíš hodně ten obličejíček ![]()
Nejlepší je jít kolem 25tt., jinak v rozmezí 22 - 28tt., kdy mimi vypadá už opravdu jako miminko, jen je hubenější a kostnaté, protože nemá žádný tuk, ale zároveň je ještě celé krásně vidět. Já byla na začátku 22tt. (21+1) a za dvě fotky A5, pět fotek na email a DVD jsem platila 1tis.KČ.