Kdy se dělá UTZ 3D a 4D? Chtěla bych taky takovou fotečku:(

369
8.1.12 18:00

kdy se dělá UTZ 3D a 4D chtěla bych taky takovou fotečku:(

kdy se dělá UTZ 3D a 4D chtěla bych taky takovou fotečku:(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
369
8.1.12 18:01

kde uvidiíím mou malinkatou agátku, ale ne černobíle..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
8.1.12 18:02

ono to zalezi uplne na tobe, je jasne, ze si to nebudes delat ze zacatku, aby si s toho vubec neco melo, ale v rozmezi 20-30tt je to nejhezci :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
9358
8.1.12 18:08

Náš dr. dělá mezi 24. - 28. týdnem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20662
8.1.12 18:15

Já byla ve 23 tt,šlo všechno parádně vidět,později když je miminko už velké,tak to není taková podívaná.Můj mudr dělá taky do 28 tt.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
369
8.1.12 18:17

no prááávě :-))) ale můj doktor má špatnej ultrazvuk a má malou obrazovku, takže ten mi to určitě neudělá :-( tak a právě jak řikáte že v tom rozmezí je ta ftečka nejhezčí tak bych nato chtěla jít :-) já jsem dnes 24plus4tt. :-) a kolik se za tu jednu fotečku platí? :-) nevíte? :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20662
8.1.12 18:25
Háánč píše:
no prááávě :-))) ale můj doktor má špatnej ultrazvuk a má malou obrazovku, takže ten mi to určitě neudělá :-( tak a právě jak řikáte že v tom rozmezí je ta ftečka nejhezčí tak bych nato chtěla jít :-) já jsem dnes 24plus4tt. :-) a kolik se za tu jednu fotečku platí? :-) nevíte? :-)

Já platila 650 kč video na dvd + asi 5 fotek

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5277
8.1.12 18:25

Můj dr dělá tyhle spešl ultrazvuky i maminám co k němu normálně nechodí..jenže je z Jihlavy :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25324
8.1.12 18:27

byla jsem někdy mezi - 22-23tt,udělali mi 3D-4D UTZ,dostala jsem dvd+cca 6 fotek.
Cena 1000kč.
Dělají to na spacializovaném pracovišti-genetice.
Najdeš na netu podle svého bydliště.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
8.1.12 18:28

ono je ta cena u kazdeho jina, za video si myslim ten muj bere 500 a za fotecku jsem davala 100

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20662
8.1.12 18:30

V roce 2007 jsem platila za dvd+10 fotek skoro 2 tisíce :roll: Takže ted jsem to měla defakto skoro gratis :lol: :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
369
8.1.12 18:32

já jsem byla na genetice v olomouci..a myslíte si, že kdybych si tam zavolala a objednala bych se že chci jít na ten jejich velkej ultrazvuk a nechat si udělat tu fotečku 3D že by mě tam vzali? :-D já nevím jestli to není blbý :D ale tu fotečku prostě chci :-) :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2391
8.1.12 18:32

My byly ve 14tt a to nám potvrdily už i pohlaví a podruhé jsem byla ve 24tt.
Poprvé jsme byly tady http://www.oggroup.cz/
a odruhé v UPMD a vždy jsme se objednávali předem.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11522
8.1.12 18:33

a nepoptat se radeji u nejakeho jineho doktora pobliz? :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2391
8.1.12 18:33
Zkus to,nebo se jukni na net,jestli 3D utz nabízí
Háánč píše:
já jsem byla na genetice v olomouci..a myslíte si, že kdybych si tam zavolala a objednala bych se že chci jít na ten jejich velkej ultrazvuk a nechat si udělat tu fotečku 3D že by mě tam vzali? :-D já nevím jestli to není blbý :D ale tu fotečku prostě chci :-) :-D
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Original

  • (3.9) + 55 recenzí

Prsní vložky

  • (3.5) + 51 recenzí

Babylove Prsní vložky

  • (2.4) + 40 recenzí

PureLan 100

  • (4.9) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty