Kdy sundaváte zimní fusak?

342
29.3.17 08:32

Kdy sundavate zimni fusak?

Ahojte, kdy sundavate zimni fusak? Rano mi prijde kosa a odpoledne hic..jarni nemam. Zimni fusak se mi spatne dava skrz popruhy :/

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30988
29.3.17 08:34

@donutka Jeste nesundavam, ale odpoledne vozim uplne rozeply, takze hreje jen zespodu. Ale take moc nevim, jak ted oblekat, rano mrzne a odpoledne je 25°C.

Příspěvek upraven 29.03.17 v 08:34

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
29.3.17 08:34

Zimní nemám už tak měsíc. Mám jarní, ale kdybych ten neměla, tak na chladnější rána stačí deka. Včera odpo u nás bylo 20 stupňů. Chudaci děti co se parili ve fusakach a zimních bundach.

  • Citovat
  • Upravit
44208
29.3.17 08:35

Asi by bylo rozumnější koupit jarní nebo fusak odpoledne vytáhnout a použít deku. Včera odpoledne bylo u nás 22 stupňů, mít zimní fusak by bylo fakt haluz, bez ohledu na to, jaké je datum.Taky záleží, jak staré je dítě. Rok a více už nemusí mít žádný fusak, jen deka v případě spánku :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30988
29.3.17 08:36

@24Martina To zalezi, jak clovek obleka. Vcera rano bylo pod nulou, to by tenke teplacky a deka byly urcite malo, zvlast pro dite, ktere v kocarku lezi a spi.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
29.3.17 08:36

@24Martina My jsme byli včera na hřišti, kde až do pozdního odpoledne svítilo sluníčko. Většina lidí tam byla jen v tričku, maximálně v lehké mikině. Ale našly se tam i děti, které měly pořád zimní bundu, teplou čepici nebo ty hrozné pogumované komplety z Lidlu, které jsou věhlasné svojí neprodyšností.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
29.3.17 08:37
@donutka píše:
Ahojte, kdy sundavate zimni fusak? Rano mi prijde kosa a odpoledne hic..jarni nemam. Zimni fusak se mi spatne dava skrz popruhy :/

touhle dobou jsem ho dávno nepoužívala - otázkou ovšem je, jak staré dítko máš - něco jiného u chodícího ročního, něco jiné malé mimčo.. ale jak je teď - dávala jsem jen deku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
29.3.17 08:38

@Cuddy to určitě. Radši tepleji oblecu, vrstvy pak muzu s oteplením sundat než každý den nandavat a vydávat zimní fusak.

  • Citovat
  • Upravit
Kattynka000
29.3.17 08:40

Mám půlroční, včera jsem zimní fusak uklidila do skříně a má v kočárku jen deku, posleední týden jsem ji vždy vytáhla z kočárku spocenou, i když v tom fusaku měla jen lehké tepláčky a bodyčko s bundičkou.

  • Citovat
  • Upravit
3552
29.3.17 08:41

Já sundala fusak včera, byl špinavý, tak stejně potřeboval vyprat. Dneska už dám jenom deku, snad už se neochladí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
342
29.3.17 08:43

Ma rok, ale jeste nechodi

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
342
29.3.17 08:45

@Cuddy taky ho mel rozeply

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3678
29.3.17 08:50

Mám takový fleecový lodger a mám ho bez zimní vložky, odpoledne vozím rozepnutý a malá má na sobě jen bodyčko a tenkou mikinku, ale přes sebe musí mít svou oblíbenou opičkovou deku, to se radši upeče, než by byla bez ní :-D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24Martina
29.3.17 08:50

@Jana206 jj,moje děti v tričku, někteří v bundach :lol:.Nejvíc me dostává, když matka ma tilko a žabky, ale dítě na balené jak na severní pol :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
85476
29.3.17 08:51

Dej po ranu vice vrstev, pak je sundas a teplou deku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Danny Sport

  • (4) + 77 recenzí

S4

  • (3.6) + 69 recenzí

Baby Snap 4

  • (4.1) + 59 recenzí

XA

  • (3.9) + 50 recenzí

Marita

  • (4.6) + 49 recenzí

Poradna o výběru kočárků a autosedaček

Ikona - Lukáš Fiala

Lukáš Fiala