Reklama

Kdy už přestane všechno strkat do pusy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 27.01.10 15:19
Kdy už přestane všechno strkat do pusy?

Ahoj, asi je to blbý dotaz, ale už šílím… Doma máme všechno mokré, Ondra slintá jako doga (jako malinká doga :lol: ) a navíc všechno, ale opravdu všechno, rve do pusy. Za den takhle oslintá všechny svoje hračky, naše boty, všechno co najde na zemi. Leze šíleně rychle, tak jen běhám za ním a odstraňuju to, co se mi zdá opravdu hnusné… Nemůžu si s ním prohlížet knížky, protože trvá na tom, že je sežere. Okusuje nám palce u nohou. Nemůžu mít boty v předsíni. Nemůžu nic :cert: .
Samozřejmě že vím, že musím počkat, ale dejte mi nějakou naději, že třeba v roce ;).
Pardon za dotaz, na který neexistuje odpověď :oops: :lol:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Romik
Ukecaná baba ;) 1837 příspěvků 27.01.10 15:28

U obou mých holek skončilo to nejhorší období mezi 13. a 14. měsícem, ale hlídala jsem je dál, občas je to popadlo i pak a olizovaly, co neměly.
Jen pro pobavení: Nikolka v necelých třech letech chodila okolo mě, když jsem vařila a sice moc dobře ví, že na linku mi nesmí sahat, ale stejně neodolala a když viděla, že chystám jídlo, tak v nestřeženém okamžiku mi sebrala z linky stroužek česneku a strčila ho do pusy a rozkousala. Řvala pak ještě pěkně dlouho, ale alespoň si to od té doby pamatuje a jí jen to, co vysloveně dostane k jídlu.

BohunkaP
Extra třída :D 14943 příspěvků 27.01.10 15:46

Hmmm… tak u nás to ještě neodeznělo a to je Helence 2,5 roku… asi jsem Tě nepotěšila, co? :-)

vitecek
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 27.01.10 15:47

Katko,sama bych platila zlatem :lol: :lol: za radu,jak na to..Určitě to má každé dítko jinak,ale jak vidíš,Vítek už se přehoupl přes rok a půl a trvá to stále a pořád :evil: Sice už neslintá,ale do pusy vráží naprosto všechno,jak píšeš i boty, okusuje nám nohy,neustále přisátý na křesle,rohy polštářů by se daly ždímat..No a teď je v kurzu samozřejmě venku sníh,nabere na rukavici a šup do pusy :poblion: Dcera to určitě nedělala,ta byla zase naopak přehnaně čistotná..Takže jak vidíš i sourozenci to mají každý jinak,těžko pak říct,kdy to skončí u Ondry..Prostě nezbývá než být pořád ve střehu a čekat a čekat :lol: :lol:jednou to skončí určitě :wink: :mavam:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 27.01.10 15:57

No jo, holky, nečeho takového jsem se obávala… :). V bytě je poznat, kde se Ondra chvíli zdržel, protože je tam loužička a pokud možno kousíčky okousaného něčeho, co už se nedá znovu identifikovat :lol: .
Holt prostě vydržíme… snad. Jestli nás do té doby neutopí ve vlastních slinách nebo nesežere :lol: :lol: :lol:

Ryntyntyna
Neúnavná pisatelka 15883 příspěvků 27.01.10 16:07

Ahojda,

tak já tě asi taky moc nepotěším, Adam ještě slintá skoro ve 22 měsících(i když je pravda, že už i některé dny ani né, asi záleží, jak mu tam v pusině raší zuby…) :mrgreen: :think:
A občas je i den, kdy rve do té pusy všechno…no, hlavně vydržať, ono to snad jednou přejde, doufám :lol: :lol:

Zebra
Echt Kelišová 9351 příspěvků 27.01.10 16:55

Taky pořád žužleme (v 21 měsících), ale už ne všechno a pořád. Ale pořád musím kontrolovat, co se mu dostane do ruky, protože to rozkouše nebo ožužle :roll: Je to asi individuální, kamoščina holčička nežužlala moc nikdy :nevim:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 28.01.10 10:41

Hmmm, tak to jste mě holky moc nepotěšili, taky na to čekám jako na smilování boží, mládě se dokonce rozplácne jak placka na dlažbě a líže a líže.
Pokud nemá v papuli dudláka, tak jsou tam prsty a naše domácnost, je schopen si tam nacpat obě ruce a roztahovat koutky a slintat jak ta doga.

Nedávno si tam nacpal celé malé gumové kačátko 8-o , teda podle mě bylo velké, tak putovalo do koše.

Vždycky najde nějakou upadlou cenovku z potravin a hned to sežere, občas se zebleje jak amina, minule okousal i upadlou houbičku na nádobí 8-o

tulenice
Echt Kelišová 8793 příspěvků 28.01.10 12:25

tedy to je fakt fajnšmejkr :lol: :lol: :lol:
si pamatuju na své sandály - ubohý suchý zip…
u nás to už pomalu přestává, zkus mu dát do ruky kus chleba který může žužlat dle libosti :wink:
ale musíme schovávat baterky… nevím co na nich stále má…
to nejhorší skončilo v okamžiku kdy se mu vysvětlila existence špíny, bordelu, takže je třeba využít čistotnosti, pokud nějaká je…
ale to má jiný následek - s oblibou nosí věci do koše (byli jsme v kroužku v MŠ no a učitelka muchlala papíry a děti je měly dávat do košíčku - tvářit se při tom že jde o jablíčka…) no moc jí to nevyšlo :mrgreen:

Příspěvek upraven 28.01.10 v 12:31

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 28.01.10 12:30

Houbičky na nádobí jsou poměrně standard :). Poslední trik je, že když z nákupu přivezu pod kočárkem chleba v igeliťáku, jakmile Ondru vyndám, hednse vrhne do košíku, chleba vytáhne, pytlík rozcupuje a chleba ožužle :roll: . Největší sranda je, když si někde naslintá pořádnou louži a pak v ní sám uklouzne, když se řítí narvat si do papule něco jiného :lol: :lol: .
No, holky, moc jste mě nepotěšily, snad jen tím, že je to normální… :zed:

janinkacumacek
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 28.01.10 13:46

Jsem ráda, že ty houbičky ukusuje i jiný dítě :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

S tím pečivem to máme podobný. Já nesmím mláděti položit do kočárku sáček s rohlíkama, jednou mi ho prokousal a sežral půl rohlíku než jsme dojeli k pokladně, no zjistila jsem to, až se mi rozlítly po zemi :roll:

Nedávno i v nestřežené chvíli ukrad z otevřenýho chlaďáku v obchodě sýr a zakousl se do něj, no hádejte, vybral si ten nejdraší :cert:

katka-m
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 28.01.10 13:52

Janinko, děláš mi velkou radost :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Další zábavná situace je ve vaně, když se pokouší chytit a ukousnout mýdlo, párkrát už se zahryzl, ale nepoučí se, potvora jedna mrňavá :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 28.01.10 14:03

Kouše a žužlá stále vše, včetně mě, i když myslím, že to nejhorší máme za sebou.
Známe pytlík s rohlíkama v obchodě, česnek si jednou kupodivu sám nakoupil a provezl v kočáru přes pokladnu, ale našla jsem ho doma nenačatý :mrgreen: , bacha dávám u pokladen, kolem kterých jsou ty regály s cukrovinkama. Doma mu jednou padl do ruky rozpůlený citron, sice se tvářil kysele, ale zakusoval se dál 8-o Největší delikatesa jsou všemožné krémy a je jedno, jestli to má na zadek, nebo na pusu. Domácí špínu neřeším, pokud neloví věci z odpaďáku, nebo nemáchá ruce v záchodě, říkám ať si trénuje imunitu. Venku to bylo v létě horší. Kdejaký klacík, šišku, vajgl musel ochutnat. Žral písek na pískovišti lopatičkou. Chvilkovým řešením bylo strčit mu do pusy dudel, nebo do ruky piškot, prostě ucpat něčím méně špinavým.

levi
Závislačka 3311 příspěvků 28.01.10 14:51

Vojta neslintal nikdy, bylo to úžasný, ani když mu rostly zuby, tak nic. Zato Štěpa nám to vynahrazuje, te'd jak se staví, tak vytahává věci ze šuplíků a oslintává i ty. Soucítím s tebou a taky se nemůžu dočkat, až to přestane. :-)

vitecek
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 29.01.10 15:53

Jak vidím,někdo vzpomněl zálibu v házení do koše..To je u nás další problém, Vítek nosí do koše cokoliv a hrozně rád..Naštěstí má vytipovaný koš u dcery v pokoji,tam už skončily všechny naše mobily,paměť do PC,krmení pro ryby,zkumavka na moč (tu jsem našla až v popelnici.. :wink:,jak bufeťák :lol: :lol: ) no zkrátka na co příjde..Takže ještě ke všemu musíme prohrabovat odpadkový koš..No,je to nářez… :lol: :lol:
Vydržať,len vydržať :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >