Kdy začne růst bříško?

Anonymní
14.4.21 15:35

Kdy začne růst bříško?

Ahoj maminky, mám dotaz, kdy Vám začalo růst bříško, že jste zaznamenali nějaký menší rozdíl? Jsem drobnější postavy a vždy jsem si myslela že to v tuhle dobu půjde už malinko vidět, nebo že to aspoň uvidím já sama, to soudím i podle ostatních holek :D Budu začínat 3 měsíc a opravdu na mě není vidět vůbec nic, ani já na sobě nic nepozoruju, pořád mám ploché bříško a žádný menší náznak něčeho :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21046
14.4.21 15:40

Treti měsíc? To jsi tak měsíc po pozitivním testu ne? Možná tak kolem 15tt bys mohla mít nějaké menší břicho, ten první trimestr nebývá žádné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8238
14.4.21 15:41

Asi v 5-6 měsíci. U druhyho dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
14.4.21 15:42

Na mně nikdo nic do 5. měsíce nepoznal. V 6. jsem už vypadala, že jsem se pořádně najedla… ale ten pravej růst začal od 7. a pak to šlo hodně rychle vpřed. :lol: Taky jsem drobnější tak těžko říci, jestli je to tím, ale buď ráda, že tě zatím nic neomezuje. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
14.4.21 15:50

Jsem hubena, vysoka a v upnutym tricku se mi rysovalo bricho v 12tt, ale to byl takovej pupik, kterej vypadal spis jak spek.
Ze jde o tehotensky bricho slo poznat tak o mesic pozdeji v 16tt.
Kamaradka je v oblasti bricha a stehen trochu oplacana a opravdu tehotensky bricho ji vyskocilo az tak v 30tt.

Na instagramu je jedna kocka, hubena, jde videt, ze cvici, ma zpevneny bricho, je v nejakym sestym mesici a to bricho ma naprosto plochy.

Takze opet a zase… naprosto kazda zenska to ma jinak a jsou v poradku vsechny varianty, takze se timhle vubec nemusite zabyvat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9719
14.4.21 16:01

Takže jsi ve 2 měsíci a myslelas, že už budeš mít břicho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1314
14.4.21 16:04

Zacinam 4. mesic a nic :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 16:04

@karkarka To určitě ne, jen mě překvapilo, že mám pořád úplně ploché břicho a není tam náznak ani toho “špíčku”

• Citovat
  • Nahlásit
1314
14.4.21 16:09
@Anonymní píše:
@karkarka To určitě ne, jen mě překvapilo, že mám pořád úplně ploché břicho a není tam náznak ani toho “špíčku”

A z ceho by ten spicek mel bejt, kdyz ma mimco tak gram az dva a meri centak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
913
14.4.21 16:13

Někdy kolem 4.měsíce a šlo to vidět jen v upnutým tričku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.4.21 16:13

Máte pravdu, omlouvám se za hloupý dotaz. Kamarádky měli něco málo vidět už třeba v 7tt, tak mě jen napadlo, jestli to tak měli všichni, nebo ne :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
7931
14.4.21 16:15
@Anonymní píše:
Máte pravdu, omlouvám se za hloupý dotaz. Kamarádky měli něco málo vidět už třeba v 7tt, tak mě jen napadlo, jestli to tak měli všichni, nebo ne :lol:

To byly jen tlusté :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
14.4.21 16:16
@Anonymní píše:
Máte pravdu, omlouvám se za hloupý dotaz. Kamarádky měli něco málo vidět už třeba v 7tt, tak mě jen napadlo, jestli to tak měli všichni, nebo ne :lol:

V 7tt byly tak max nafouklé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
893
14.4.21 16:18
@Anonymní píše:

Prectete si prosim jak je na konci druheho mesice plod velky. Z ceho ten spek chcete mit? I kdyby jste ten spek mela, tak ho rozhodne v tomto tydnu tehotenstvi nemate z duvodu velikosti plodu ale z duvodu nafouknuti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
556
14.4.21 16:20

To je opravdu velmi brzy. U mě se to začlo lámat u 6.měsíce a pak až teď v 7.
Ještě budeš ráda vzpomínat na doby, kdy jsi ho neměla 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat