Když si dáte alkohol

5142
9.4.21 20:05

Když si dáte alkohol

Ahoj, chci se zeptat. Když si jdete třeba sednout na vínko s kamarádkou nebo si dáte večer pivko, dvě plus třeba panáka, tak jak se cítíte druhý den? Jste úplně v pohodě? nebo vám bývá zle? já třeba si dám něco dvakrát do roka ale druhý den mi není moc dobře a jsem totálně nepoužitelná. A ve své kůži nejsem ještě týden 8o Je to normální??je to tím, že nepiju často tak mě to pak takhle položí? jak to máte vy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8026
9.4.21 20:07

Chybí ti tréning. Já dám 10 piv a druhý den bez problémů funguju :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1394
9.4.21 20:07

To je tím, že nejsi zvyklá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76318
9.4.21 20:10

@GabinkaCh Neni to normální, budes mit nejaky problém. Ja treba nemuzu vino, citim se po nem jak popisujes, ale jiny alkohol je v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12184
9.4.21 20:11

Taky to tak mám, a tak si dám výjimečně sklenku vína, když se něco slaví a já zrovna neřídím. tak 2× do roka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5179
9.4.21 20:12

Tak hlavně nechápu, když piješ 2× do roka, proč mícháš piva a panáky. To odrovná i poctivého alkoholika.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63715
9.4.21 20:12

@GabinkaCh po alkoholu jsem nepoužitelná, tudíž se mu vyhýbám. Vzpomínám, jak jsem v 18 šla po prohyrene noci na sichtu, udělala 12 h směnu a šla znovu pařit a byla v pohodě.. Teď si dám 2 deci a druhý den umiram :mrgreen: jinak míchání je největší nesmysl, kor pivo s tvrdým, nebo víno a tvrdý chlast

Příspěvek upraven 09.04.21 v 20:14

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25236
9.4.21 20:13

Proto už skoro nepiju, s věkem se mi to zhoršovalo. Nestojí mi to za ta „poopicová“ rána 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
960
9.4.21 20:17

Když to míchám a jdu spát ještě přiožralá tak mi druhej den blbě je. Když si dám jen pár skleniček vína tak jsem v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25160
9.4.21 20:21

Jako mladá jsem měla hrozný kocoviny a stačilo mi málo. Pak přesně jak píšeš, tak týden nepoužitelná. Postupem let jsem se naučila pít - zásadně nemíchám panáky a víno nebo pivo. A zásadně za každu skleničku vína si dám skleničku vody. Většinou si ředím i to víno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21078
9.4.21 20:24

Na mě to nepůsobí vůbec. To už bych musela vypít flašku tvrdého, abych na sobě druhy den něco cítila. A taky nepiju nějak často. Nesmis to míchat, buď jen tvrdý nebo jen pivo/víno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
587
9.4.21 20:25

Po dvacítce to jde rychle z kopce. Tvrdej už opravdu výjimečně, spíš s něčím míchlej. Ale spíše občas pivo/víno, malé množství, hodně zapíjet vodou a jíst, jinak umírám po všem :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

To je divný. Já piju každý víkend většinou v pátek flašku vína až dvě a jsem úplně v pohodě :mrgreen:
Přes týden se alkoholu ani nedotknu.
Občas si dám rum s colou a to zvládnu taky celý rum, jsem pak „jen“ v náladě a je mi dobře. Raději anonym, budu asi za alkoholika :lol: jo a mám dítě skoro 10 let, hned jak zaleze do pokoje v pátek, tak otviram flašku :D

• Citovat
  • Nahlásit
5142
@lleennttiillkkaa píše:
Jako mladá jsem měla hrozný kocoviny a stačilo mi málo. Pak přesně jak píšeš, tak týden nepoužitelná. Postupem let jsem se naučila pít - zásadně nemíchám panáky a víno nebo pivo. A zásadně za každu skleničku vína si dám skleničku vody. Většinou si ředím i to víno.

Aha to je zajímavá myšlenka, zapíjet vodou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31810
9.4.21 20:26
@GabinkaCh píše:
Ahoj, chci se zeptat. Když si jdete třeba sednout na vínko s kamarádkou nebo si dáte večer pivko, dvě plus třeba panáka, tak jak se cítíte druhý den? Jste úplně v pohodě? nebo vám bývá zle? já třeba si dám něco dvakrát do roka ale druhý den mi není moc dobře a jsem totálně nepoužitelná. A ve své kůži nejsem ještě týden 8o Je to normální??je to tím, že nepiju často tak mě to pak takhle položí? jak to máte vy?

Poradím, před akcí se najez a alkohol nemíchej a pij i hodně vodu.

Já vůbec nepiju tvrdé, ani pivo, to mi nechutná, ale dvě - tři skleničky vína za večer se mnou celkem nic neudělají, prokládám to hodně vodou.
A ráno jsem naprosto v pohodě, nebolí mě hlava, nic.
Ale do většího množství nemám potřebu jít… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat