Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku
MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.
Mam mensi dotaz kdyz si budu treba pichat injekce a den zapomenu stane se neco?? A popripade mam si dopichnout i tu danou davku co jsem vynechala diky nemam stim zkusenosti a pro jistotu se ptam at vse vim dekuji
Nahlásit
Ahoj, tak zalezi na tom, co si pichas. Pokud treba inzulin, tak to by fakt vadilo…
No, v celku důležitý injekci s čim.
Heroin, perník, nebo inzulin, heparin, hormon. ![]()
@Sebastiánek píše:
Na darovani vajíček prosim
pokud to budou ty co se pichaji na zacatku, pak riskujes, ze ti nenarostou folikuly. POkud to bude ta zaverecna, tak ze ti nedozrajou vajicka.
@Sebastiánek píše:
Na darovani vajíček prosim
tak to vadit bude a odměna za darování (kompenzace) je právě podle kvality vajíček.
Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?
Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.