IVF červen 2017

29.5.17 15:23

IVF červen 2017

Ahoj holky, je někdo na tom stejně a chystá se teď v červnu na stimulaci? Popřípadě na KET? Já už jen očekávám menstruaci za par dni a jde se do toho. Mám toho za sebou už celkem dost. Tohle je mě čtvrté IVF. Po druhem mám 2,5 leteho synka a teď bychom rádi ještě jednoho potomka, tak snad už se zadari :roll:
Tak pojďme se navzájem podpořit a povídat si o tom všem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

487
29.5.17 16:37

@Martinka1988 Ahoj Marti, já už jsem po stimulaci a po minulém týdnu také po ET, tak teď jen čekat. Kdypak začínáš stimulovat?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.17 16:52

Začnu stimulovat hned druhy den jak dostanu ms. A tu očekávám ke konci tohoto týdne. Tak držím palečky. Kdy si byla na ET?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
29.5.17 16:57

Ahoj holky, tak ja uz mam taky po et, je to moje prvni Ivf tak si rikam, nejak to dopadne..mam 10ti leteho kluka a 3 roky jsme se snazili o druhe a nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
29.5.17 16:59

@Martinka1988 na ET jsem byla ve středu 24. 5., takže mě teď čeká ještě dlouhé čekání, to je na tom snad nejhorší. Měsíc předtím jsem byla na neúspěšném UIU a to čekání bylo taky nehorší. A u prvního prcka jsi byla tedy třikrát na IVF nebo jsi tam měla nějaké KETy? A nezbyla Vám nějaká zamražená embrya?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
29.5.17 20:22

@Mao1 ahoj! A kdy jsi byla na et? U me je to taky prvni ivf, ale mimco doma jeste nemame, ted prave cekame az se podari to prvni…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
29.5.17 21:00

Ja byla dneska ve 12hodin. a od te doby me tak boli hlava, ze si rikam jestli mi to stalo za to :D tak snad to prejde. A ty mas na stimulaci pera, nebo injekce?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
29.5.17 21:36

Určitě ta hlava brzy přejde a za pár dní si budeš říkat, že to 100% stálo za to :) Mela jsem pera (gonal) a pak injekce, ale ty byly na to, abych neměla předčasnou ovulaci a pak před odběrem pregnyl. A čím stimulovali tebe? A v jakém centru jsi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
30.5.17 09:01

Ja mela taky pera Befola, cetrotide a pak otrivele.jsem v Olomouci ve Fertimedu.Ty uz za chvili budes vedet vysledek co?:-) Tak moc drzim pesti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 09:02

@Mavu u prvního prcka jsem měla IVF tedy ET, pak KET (v 7.tydnu zamlkle tehu) a pak za 3 měsíce zas IVF ET a to se konečně zadarilo. Teď po třech letech jsem v únoru měla jít na KET, měla jsem mrazácky z minula co se nám povedl syn. Ale po rozmrazeni neozili, takže nebylo nic. V březnu proběhlo tedy 3.IVF , ale nedopadlo to a ani žádné embryjko nebylo ke zmrazeni. No a teď po téměř třech měsících, kdy si tělo muselo trochu odpočinout po stimulacich se chystám na 4.IVF. Tedy poslední na který mám za svůj život od pojišťovny nárok. Ale jsem zapsána do výzkumu a pokud v něm projdu od začátku až dokonce dle všech podmínek. a pravidel, tak mám IVF nejen cele zdarma, ale hlavně se mi to nebude počítat do 4.IVF cyklu. Tudíž budu mít ještě někdy možnost 4.IVF, které hradí pojišťovna. Tak uvidíme, strašně doufám, ze se zadari. A za 9 měsíců se nám narodí zdravé děťátko.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 09:03

Holky, vy co mate v sobě už bobiska, tak Vám moc držím palečky. A jak fungujete? Úplně normalne nebo s nějakým omezením?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.17 09:04

@Mao1 a co hlava? Už je to lepší?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
30.5.17 09:08

Hlava jo, zato je mi zle a mam prujem, tsk lezim u segry v Olomouci. A to musim jet domu do Ostravy, to bude cesta. JinAk nevim jestli jsou nejake omezeni, nebudu tahat nic tezkeho a pak nevim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
30.5.17 09:39

@Mao1 tak držím palce, aby brzy přešel i ten průjem. Je dobře, že už tě přešla alespoň hlava. A nemáš tu klinickou studii od Pronatalu? Teď jsem na to totiž taky koukala. My máme tedy první IVF (a doufám, že s prvním mimčem to bude i ta poslední - ale připravuji se i na variantu, že budeme muset jít znovu :-( ). Ale koukala jsem právě, že Pronatal teď nějakou klinickou studii má, tak se na to zeptám, kdyby to nevyšlo.
Držím palce, ať vyjde hned toto IVF!
A bolí tě břicho teď po tom ET? Mě každý den několikrát - bolesti, jak kdyby měl přijít menses :-/.
No a výsledek bude až za týden, nevím, jak to vydržím. Všichni říkali na to nemyslet - ale ono se to řekne :-/.
@Martinka1988 o omezeních ani nic v caru neříkali. Jen že doporučují pracovní neschopnost. Já jsem to tedy vyřešila home office (to mám ještě tento týden a pak zase do práce jdu). A doma víc pomáhá manžel.
A holky, testovali jste vždy až v tom termínu, co Vám doporučili v CAR nebo dřív?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
918
30.5.17 10:15

Tak me o testovani noc nerikali, jen ze mam 7.6 prijet na kontrolu. jinak ano jsem v te klinicke studii tak snad to dobre dopadne.ale nechala jsem si zamrazit, tak kdyby to nevyslo je jeste sance. Bricho me zatim neboli, akorat mi je tak vselijak, ale asi je brzy je to tam teprve od vcerejska.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama